SELİMOĞLU GÜVENCESİYLE TAŞIMACILIK

İYİ DÜŞÜN İYİ TAŞININ Güler Yüzle Taşıma

Sigortalı Garantili Taşımacılık

Aylık arşiv Ağustos 2017

ileSelimoğlu123

Tekstil Eşya Taşımacılık

Eskiden bu yana nakliyat işleri büyük sorunlar oluşturmuştur. Bir yerden bir başka yere taşınmak hep sorun ve masraflı olmuştur. Teknolojinin sürekli olarak gelişme göstermesiyle önceden yaşanan sıkıntılar artık eskisi gibi yaşanmamaktadır. Nakliyat firmaları gelişen teknolojiye kendilerini adapte etmişlerdir.Selimoğlu Nakliyat olarak 20 yıldır aktif olarak taşımacılık, lojistik sektöründe hizmet vermektedir.
Firma olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak uzmanlığımızı her iş alanında yansıtmaya devam ediyoruz. 30 Çalışan personelimiz ve 8 adet nakliye aracımız ile tekstil taşıma sektöründe müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaktayız.
Firmamızda taşınan her bir eşya parçası ambalajlanmadan ve paketleme işlemleri doğru yapılmadan taşınmaz. Doğru ekip ve ekipmanlar ile yola çıkarak uzman eksperlerimiz tarafından özenle hazırlanan taşıma planları sayesinde eşyalarınızı şehir içi, şehirler arası istediğiniz yere nakliyesini sağlıyoruz.
Selimoğlu Tekstil taşımacılığı zor ve zaman alan bir iş alanıdır. Firmamızın uzman eksperleri tarafından özenle hazırlanan taşıma planları sayesinde büyük tekstil makineleri dahi kısa süre içerisinde nakil yapabiliyoruz.
Selimoğlu Nakliyat olarak birçok bakanlıktan ve üniversiteden referans sahibi tek firma olarak eşyalarınızı firmamız tarafından güvenle taşıtabiliriz. Ambalajlama ve paketleme konusunda deneyimli personellerimiz işinin hakkını vererek kaliteli bir şekilde çalışmaktadır.

ileSelimoğlu123

We are a young agency

Each theme is carefully crafted to compete in the vigorous market today. We provide only the best and that is why, you will have no regrets when you create your website with one of our themes.

ileSelimoğlu123

Sarıyer Evden Eve Taşıma

Sarıyer Evden Eve Taşıma Sarıyer Evden eve nakliyat, Sarıyer evden eev nakliye denilinde ev taşımacılığı ve kurumsal taşımalık ile sektörde adı ikl telafuz edilen firmaların başında gelmektedir. Evinzi taşıma sırasında firma yetkilisi ile ortaklaşa yürütülen hizmet politikası sayesinde müşterinin beklentileri eksiksiz karşılanmış, firma olarak tüm yetki belgelerine sahhip olmamız, kadrolu ve tüm sosyal güvenceleri garanti altına alınmış personelimiz, kaliteli malzemelerimiz ve araçlarımız ile sunulan sigortalı taşımacılık ile, Sarıyer evden eve nakliye firmaları lideri olmuştur
Sarıyer Evden Eve Taşıma, evinizi taşımak istediğinizde, eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını ve kendinizi taşınma süresince güvende hissetmeniz için yanınızda olan en güvenli ve profesyonel hizmeti veren nakliye firmasıdır. Sarıyerde yaşıyorsunuz, ve evinizin taşınması gerekiyor, gerek komşular eş ve dosttan, gereks einternet yolu ile nakliye firması arayışı içine girdiniz, bizi seçin yada seçmeyin 30 yılıık tecrübe ile sizleri aydınlatma adına seçeceğiniz firma konusunda zami dikkat edin.
Çünkü piyasada hızlı konutlaşma ve kentleşmenin nakliye sektörüne getirdiği yoğun talepleri maddi çıkar kapısı olarak gören, asla profesyonellik çizgisi ile hareket etmeyen, kanuni yükümlülüklerin dışında korsan olaak nakliyecilik yapan, kahvelerden köşelerden toplanan ve bilgisi olmayan işçilerle sizlere kalitesi düşük fiyatı cazip gelen firmaları seçmeyin, seçeceğimniz firma konusunda çok titiz hareket edin, firmanın belgelerini ibraz etmesini, gerekiyırsada referanslarını sorgulayın

Sarıyer Evden Eve Nakliyat olarak, kuruluş aşamasından hizmet verdiğimiz bu aşamaya kadar geçen 30 sene zarfında asla kurumsal kimliğimiz dışında hareket etmedik. Kalitemizi müşterimizin eşyalarını kendi eşyalarımızı taşıyor gibi koruduk, fiyat rekabeti içine girmaden kaliteli nakliyeyi müşteriye elimizden geldiğince fedakarlıklar dahilinde ekonomik koşullarla sunmaya çalıştık.
Sarıyer Nakliyat olarak bugün bu sektörde tek söz sahibi ve resmi firması olmamızın sizlerin desteği ile olduğunu, yönetim, personel ve müşteri arasında kuurulan derin dostluğa bağlı olduğuınu unutmadık, unutmayacağız, Güveniniz ve memnuniyetiniz dahilinde hiznmetimzi sürdürmeye devam edeceğiz.

Sarıyer Evden Eve Taşıma

ileSelimoğlu123

Evden Eve Nakliyat Fiyatlar

Evden Eve Nakliyat FiyatlarEvden Eve Nakliyat Fiyatlar Selimoğlu Nakliyat
İstanbul’un birçok semtinde birbirine uzak ve yakın birçok noktası için sizlere evden eve Evden Eve Nakliyat Fiyatlar nakliyat ile taşınma imkânı sağlayan firmamız şehir içi ve şehirlerarası hizmet veren bir firmadır. Mecidiyeköy’de aktif olarak hizmet veren firmamız Mecidiyeköy’den istediğiniz semte ya da şehre Evden Eve Nakliyat Fiyatlar evden eve nakliyat işlemini gerçekleştirmektedir. Evden Eve Nakliyat Fiyatlar Eşya depolama imkânı ile her geçen gün hizmet kalitesini artıran bu firma asansörlü veya asansörsüz taşımacılık hizmeti de sunmakta olup uygun olan apartman veya adreslerden Selimoğlu asansörlü nakliye işlemini gerçekleştirmektedir. Evden Eve Nakliyat Fiyatlar Asansörlü nakliyat ile diğer firmalardan daha ayrıcalıklı bir hizmet daha sunmuş olan bu firma yılların deneyimi ve müşteri memnuniyeti esasına dayalı hizmeti ile varlığını sürdürmektedir. 

Yıllardır sizlere hizmet veren kalite ile her sağladığı hizmet de adından söz ettiren firmamız hak ettiğiniz özlemi sizlere sunarak garanti kapsamı altında eşyalarınızı ve değerli ürünlerinizi taşımaktadır. Selimoğlu evden eve nakliyat işlemi sağlanırken ürünlerinizin garanti altına alınması için profesyonel ekipler ürünlerinizin ambalajlanması ve taşınması işlemine gerçekleştirirken firmamız taşımacılık için uygun olan lojistik desteği de sağlayarak en kaliteli ve en aranılan hizmeti sizlere sunar. Sizlere bizim kadar kaliteli hizmet sağlayacak firma yoktur. Köprü firmalarla kıyasladığınızda daha uygun hizmet sunduğumuzu görerek bu işteki farkımızı hissedecek hem maddi hem de manevi olarak sağladığımız hizmetten vazgeçemeyeceksiniz. Sizler de Selimoğlu evden eve nakliyat gerçekleştirmek istiyorsanız o zaman bir an önce iletişime geçerek şehir içi veya şehirlerarası hizmet alabilirsiniz.

📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by