81 İLE TAŞIMA
Evden Eve Nakliyat,Şehirlerarası Nakliyat
TÜMÜNÜ GÖR

Alibeyköy Evden Eve

Alibeyköy Evden Eve

Alibeyköy Evden Eve Nakliyat,Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ” Evden Eve Nakliyat ” ve bürodan büroya Nakliye hizmetlerini,müşteri memnuniyeti esasına dayanan bir hizmet kalitesi ile uzun yıllardan beri yapmaktadır.
Nilüfer Evden eve nakliyat da iyi bir taşımacılık için en önemli unsur şüphesiz eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanmasıdır…Firmamızca paketleme ve ambalajlama malzemesi olarak köpüklü naylon, ambalaj kağıtları kullanılmaktadır.
Salon,oturma odası, yemek odası ve yatak odası mobilyasına göre ambalaj malzemesi seçilir ambalajlanır ve demonte-monte işlemi yapılır. Tüm kırılacak eşyalarınız firmamız personelince özel ambalaj yapılarak sarılır, özel fıçılara konulup hiç bir şekilde zarar görmeyecek şekilde önlemler alınıp taşınır.selimoğlu_nakliyat_pot2
Alibeyköy Evden Eve Paketleme İşlemi
Her eşya kamyona yüklenmeden önce mutlaka paketlenir. Paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdaş en iyi sonuç veren malzemeleriseçeriz. Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva en gözde malzememizdir. Her paketlemede koli bantlarla paket mutlaka güçlendirilir.

📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by