Site Rengi


81 İLE TAŞIMA
Evden Eve Nakliyat,Şehirlerarası Nakliyat
TÜMÜNÜ GÖR

Ev Eşya Şehirlerarası Nakliyat

Ev Eşya Şehirlerarası Nakliyat

Ev eşya şehirlerarası Nakliyat Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma arça Eşya Taşıma hizmetinden yararlanmak için ne yapılmalı? Öncelikle taşınılacak eşyalarınızın bir listesini çıkarmanızı öneririz. Çünkü fiyatlandırmada eşya miktarı en önemli bir kriterdir. Taşıma gününüzden 1 hafta öncesinden bizimle iletişime geçerek eşyalarınızın teslim alınacağı il ve ilçeyi, eşyalarınızın detaylı bir listesini ve eşyaların taşınılacağı katları (asansör olup-olmadığı) ve eşyalarınızın teslim edileceği il veya ilçeyi belirtmeniz durumunda müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere fiyatlandırma yaparak yardımcı olacaklardır.

Hizmetlerimiz A’dan Z’ye olup her türlü paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri, yükleme ve boşaltma, varış adresinde eşyalarınızın yerleştirilmesi şeklinde olmaktadır. Normal bir ev taşıma işleminden farksız tüm hizmetler verilmektedir.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı hizmetimizi çevrenizdeki insanlarında faydalanmasını istiyorsanız aşağıdaki Sosyal Ağlar üzerinden paylaşımda bulunabilirsiniz.

28 Aralık 2014
14 kez görüntülendi
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by