SELİMOĞLU GÜVENCESİYLE TAŞIMACILIK

İYİ DÜŞÜN İYİ TAŞININ Güler Yüzle Taşıma

Sigortalı Garantili Taşımacılık

Ev eşya şehirlerarası Nakliyat

ileSelimoğlu123

Ev eşya şehirlerarası Nakliyat

Ev eşya şehirlerarası Nakliyat Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma arça Eşya Taşıma hizmetinden yararlanmak için ne yapılmalı?

Öncelikle taşınılacak eşyalarınızın bir listesini çıkarmanızı öneririz. Çünkü fiyatlandırmada eşya miktarı en önemli bir kriterdir. Taşıma gününüzden 1 hafta öncesinden bizimle iletişime geçerek eşyalarınızın teslim alınacağı il ve ilçeyi, eşyalarınızın detaylı bir listesini ve eşyaların taşınılacağı katları (asansör olup-olmadığı) ve eşyalarınızın teslim edileceği il veya ilçeyi belirtmeniz durumunda müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere fiyatlandırma yaparak yardımcı olacaklardır.

Hizmetlerimiz A’dan Z’ye olup her türlü paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri, yükleme ve boşaltma, varış adresinde eşyalarınızın yerleştirilmesi şeklinde olmaktadır. Normal bir ev taşıma işleminden farksız tüm hizmetler verilmektedir.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı hizmetimizi çevrenizdeki insanlarında faydalanmasını istiyorsanız aşağıdaki Sosyal Ağlar üzerinden paylaşımda bulunabilirsiniz.

Yazar hakkında

Selimoğlu123 administrator

İstanbul Evden Eve Nakliyat Selimoğlu Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma

📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by