81 İLE TAŞIMA
Evden Eve Nakliyat,Şehirlerarası Nakliyat
TÜMÜNÜ GÖR

Ev Taşıma Asansörleri Fiyatları

Ev Taşıma Asansörleri Fiyatları

Ev Taşıma Asansörleri Fiyatları,Evden eve Nakliyat Kamyonunun temiz ambalaj malzemelerinin sizin için yeni olacağının garantisini isteyiniz. Kamyon nakliyat için geldiğinde kamyon içine girerek koku ve rutubeti kontrol ediniz.
Sakın parayı sözleşmede peşin ödemeyin. Avans mutlaka vermelisiniz (keşke oda olmasa) Ancak Parayı peşin öderseniz kamyonun geç gelmesi veya hiç gelmemesi tehlikesi her zaman vardır. (Burası Türkiye)evdeneevenakliye
Nakliye sonunda sözleşmede belirtilen paranın geri kalan kısmını ödeyiniz.
Taşınma sigortanızı malın muhtemel bedeli üzerinden mutlaka yaptırınız. Bunun için gelen kamyonla birlikte poliçenizi hazırlatın.Selimoğlu
Sözleşme sırasında görevli elemanın aynı zamanda taşıma ekibini yönetmesini isteyiniz. Böylelikle ” bizim bundan haberimiz yoktu” veya ” o kişi burda yok biz bunu yapamayız” gibi bir kaçışla yüz yüze kalmazsınız.
Yaşayabileceğinizi tahmin ettiğiniz her sorunu ayrı ayrı maddeler halinde çözümleriyle birlikte sözleşmeye geçirin.
Çok Eşya, Yüksek katlar, gibi çok eleman ve büyük kamyon isteyen taşınmalarda bu hususu çok iyi hesaplayıp gelen ekipte personel sayısını ve kamyon büyüklüklerinin sözleşmeye uygunluğunu arayınız.
Çok eşya varsa muhakkak sözleşmeye büyük yanında küçük kamyonda ekleyip maliyeti tutarında sözleşme yapınız. Kamyona sığmayacak eşyanın sonradan büyük sorun yaratacağını sakın unutmayınız.

19 Temmuz 2015
6 kez görüntülendi
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by