Site Rengi


81 İLE TAŞIMA
Evden Eve Nakliyat,Şehirlerarası Nakliyat
TÜMÜNÜ GÖR

Ev Taşıma Depolama

Ev Taşıma Depolama

Ev Taşıma Depolama evden eve nakliyat Çözüm ortağınız olan taşıma eksperimiz, siz değerli müşterimizin beklentilerini göz önünde bulundurarak, taşınma noktasını belirler ve gerçekleştireceği plan üzerine hareket eder. Öncelikle sizin belirlediğiniz zaman ve saatte evinizin genel durumunu kontrol etmeye gelen eksper arkadaşlarımız, eşyalarınızın hassasiyetine göre dikkat gerektiren durum analizlerini yapar ve eşyalarınızın durumuna uygun araç belirlenir. Daha sonra eşyalarınızın de montaj aşaması gerçekleştirilerek, paketlemeye geçilir. Ambalajlaması bir hayli titizlik gerektiren eşyalarınız, büyük bir dikkatle belirlenen araca yerleştirilir. Siz müşterilerimize kaliteli servis hizmetini de sağlayarak, gidilecek istikamete doğru yola çıkılır. Size de gidilecek olan yerin adresini tarif etmek kalır. Ve yine eşyalarınız itina ile yerleştirilip montajları yapılır. Bütün işlemlerin sonunda geriye mutlu yuvanız ve huzurunuz kalır… Evden Eve Nakliyat

DE MONTE / MONTAJ
Uzman kadromuz, evinizde bulunan mobilyalarınızın de monte işlemini büyük bir titizlikle gerçekleştirir ve yeni evinizde dikkatle monte işlemini yapar. Marangoz ekibimiz son derece profesyoneldir, mobilyalarınızın monte ve de monte işlemlerini kusursuz hizmete uygun bir şekilde gerçekleştirirler.
MONTAJ VE YERLESTIRME

Nakliyat esnasında de monte edilen mobilyalarınızın, yeni evinize geçtikten sonra montajları yapılır. Kişisel giyim veya yerleştirilecek olan eşyalarınız monte işlemi gerçekleştikten sonra titizlikle askılara dizilip dolaplara yerleştirilir. Hassas ve dikkat gerektiren eşyalarınız, kırılmaya müsait olduğundan, kutularından çıkartılmaz. Zevkinize göre istediğiniz eşyalar istediğiniz yerlere dikkatle yerleştirilir. Nakliye vidaları çıkartılan beyaz eşyalarınızın tesisatı hazırsa bağlantıları yapılır. Ev veya ofisinizin taşıma, yerleştirme, montajlama kısımları bittikten sonra üzerinizdeki stresi atacak, kusursuz hizmetin sonucunun keyfini yaşayacaksınız.

olarak; Türkiye çapında nakliye sektöründe yenilikleri takip eden, modern teknolojiyi ve araç filosunu sürekli güncel tutan, 1980 yılından bu güne gelen deneyim ve tecrübenin getirdiği bilinçle, tüm nakliyat faaliyetlerinizde özenle ve titiz çalışmaktan keyif duyan, deneyimli kadromuzun insana ve çevreye saygı prensibiyle siz müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir nakliye firması olmaktan gurur duyarız.
Profesyonel eşya transferi hizmetini;

12 kişilik profesyonel ekip
3 kişilik profesyonel eksper ekibi
2 adet eşya transferinde kullanılan kamyonet

1 adet eşya ambalajlama aracı
2 adet ticari eksper aracı
Sigortalı olarak gerçekleştiriyoruz.
Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar.

Bir taşınmanın ne kadar stresli olduğunu çok iyi bildiğimiz için yapılacak taşınma işini en iyi şekilde anlatıp, doğru orantılı olarak ve süreç birbiriyle örtüşerek eşyaların ambalajlanması, paketlenmesi, yeni evinizde de düzenli bir şekilde açılıp yerleştirilmesine hassasiyet gösteriyoruz.

Öncelikle kumaş tipi yatak, koltuk vb. eşyalarınız havalı naylonlarımızla, mobilyalarınız battaniye ile dikkatlice ambalajlanıyor. Elbiseleriniz elbise dolaplarımıza yerleştiriliyor ve gidilen yerde de aynı şekilde gardırobunuza asılıyor. Mutfak eşyalarınız ve kırılabilecek nitelikteki tüm eşyalarınız özel taşıma fıçılarına uygun biçimde yerleştiriliyor. Kitaplarınız da kitap kolilerine yerleştiriliyor.

Eşyalarınızın genel durumuna göre öğle saatlerinde yeni evinize doğru yola çıkılıyor. Yeni evinize varıldığında hazır ambalajlı toplanmış olan eşyalarınız yine sizin istekleriniz doğrultusunda oda yerleştiriliyor. Mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın montesi firmamız tarafından yapılıyor. Kitaplarınız ve kırılacak eşyalarınız özel taşıma fıçılarımızdan çıkartılıp sizin belirlediğiniz yerlere dikkatlice yerleştiriliyor.

Ekibimiz görevini tamamladıktan sonra yapılacak bir değişiklik ve/veya herhangi bir isteğiniz varsa beraber son kontroller yapılıyor. Bu şekilde Profesyonel Eşya Transfer işlemi son buluyor. Görevimizi en iyi şekilde yerine getirmenin mutluluğuyla, iyi günlerde oturmanızı dileyerek yeni yuvanızdan ayrılıyoruz.

*Lütfen nakliye işlemi sonrasında size verilen görüş ve öneri formunu doldurmayı unutmayın.

11 Ekim 2015
5 kez görüntülendi
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by