Site Rengi


81 İLE TAŞIMA
Evden Eve Nakliyat,Şehirlerarası Nakliyat
TÜMÜNÜ GÖR

Ev Taşıma Şirketleri

Ev Taşıma Şirketleri

Ev Taşıma Şirketleri Paketleme işlemi nakliyat konusunda da bir çok fayda sağlamaktadır. Eve ait eşyalar tek tek götürülmeye çalışıldığında hem vakit kaybettirir hem de fazlasıyla yorucu olmaktadır. Ancak paketlenen eşyalar kolay taşınabildiği gibi zamandan da tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca paketleme işlemleri nakliyat firması elemanları tarafından yapılırsa, paketleriniz sigorta kapsamına girer ve her hangi bir zedelenme ya da kırılma gibi durumda zararınız firma tarafından karşılanmaktadır.Nakliye Nakliyat Sigortaları
Nakliyat sigortaları, yolcu taşımaları haricindeki tüm taşımalarda geçerli olan , her türlü taşıma da teminat sağlayan sigorta türleridir. Nakliyat sigortaları kendi içerisinde Emtea, Navlun, Kıymet, Tekne sigortaları olarak dörde ayrılır.

Emtea nakliyat sigortası, Sektör içerisinde yük olarak tabir edilen kara, hava, deniz ve demiryollarında taşınan eşyaların karşılaşabileceği risklere karşı teminat altına alınmasıdır. Kıymet sigortaları, kıymetli evrak, maden, para ve para benzeri evrakların, taşınmaları sırasında uğrayabileceği zararları teminat altına alan sigorta türleridir.

Nakliyat sigortaları ticari sigorta kapsamında olup, her türlü taşıma esnasında riskin karşılanması amacı ile yaptırılması gereken sigorta türlüdür. Evden eve nakliyat sırasında gerçekeleşebilecek hırsızlıklara karşı, hırsızlık teminatı sigortalarda genellikle ek teminat olarak verilmektedir. Nakliyat sigortalarında da hasar ya da sorumluluk tazminatı ile bunlara ilişkin masrafların kapsam ve içeriği, teminata dahil edilen istisna rizikolar, poliçeye eklenen özel şartlarla belirlendiğinden, hırsızlık teminatı poliçeye ilave olarak verilmektedir.

Kısacası fazla eşyalar hepimizin evinde ya da iş yerinde var. Özellikle büyüyen çocukların birçok eşyası olur, sürekli değişim geçirdikleri için gereksinimleri de değişir. Genellikle kardeşi için değerlendirmek ya da ihtiyacı olan birine verme niyeti ile saklarız. Oyuncaklar, kitaplar ve elbette ki kıyafetler.Evden eve nakliyat bu tarz eşyalar evde çok fazla yer kaplıyor. Sadece çocuklar değil, büyüklerinde fazla kullanılmayan eşyaları vardır. İlgilendiğiniz bir hobi, çocukluk anıları, antikalar, sevdiğiniz ve kıyamadığınız tüm eşyaları elden çıkarmakta, saklamakta çözüm olmaz çoğu zaman. Uygun depolama alanları olanlar için sorun yok fakat ya olmayanlar?

Eşya depoları daha önce belki de hiç duymadığınız, düşünmediğiniz ya da bilmediğiniz bir çözüm olabilir. Fazla eşyaları depolayan firmalar, kiralama usulü ile eşya depolama hizmeti veriyor. Kira deyince aklınıza büyük rakamlar ya da normal ev kiraları gelmesin. Bir eşya deposu kiralamak aslında çok avantajlı. Güvenliğini, zamanla bozulmasını ya da benzeri hiçbir riski düşünmeden eşyaları saklayabileceğiniz bu depolar, sizi kalabalık dekorasyonlardan ve mekanlardan kurtaracak.

Fikir iyi ama ya fiyatlar? Eşya depoları, eşyaların miktarına ve hacimlerine fiyat biçer. Depo fiyatları, ev kiraları ile kıyas bile edilemez. Bu yüzden daha avantajlı ve uygun fiyatlıdır. Bu konuda müşteri bilgilendirilir ve sözleşme yapılır. Sözleşme eşya sahiplerini zaman kavramı ile bağlayan maddeler içermez. Gayet esnek ve karlı sözleşmelerdir. Eşya sahibi eşyalarını istediği zamanda alma özgürlüğüne sahiptir. Süre, tamamen müşterilerin isteği ile sınırlıdır. Firma ile yapacağınız görüşmede zaten gerekli olan her şeyi öğrenirsiniz.

Firma ile çalışmaya karar verdiğinizde, uzman ekip gelerek eşyaları önce uygun şekilde ambalajlar sonrada araca yükleyerek depoya getirir. Eşya depolarında ortamın havası bile kontrol altındadır. Rutubet, paslanma ve benzeri bozulmalar asla gerçekleşmez. Ayrıca eşya depoları son derece güvenli yerlerdir. Güvenlik kameraları aralıksız kayıt yapar. Alarm sistemi ve yangın söndürme sistemleri ile güvenlik üst düzeydedir. Aynı zamanda eşyalar her türlü riske karşı garanti altındadır. Avantajlarıyla bir eşya deposu kiralamak hayatınızı oldukça kolaylaştırabilir ve yaşam alanlarınızı genişletebilir. Yani; bir eşya deposu kiralama için birçok neden sayılabilir.Sigortalı ve sigortacı aralrında anlaşarak hırsızlık teminatını da poliçelerin dahil ettirebilirler. Hırsızlık sigortasındaki en önemli unsur hırsızlığın ispat edilebilmesidir. Bu konuda başvurulan kaynak Hırsızlık sigortası genel şartlarıdır. Hırsızlık sigortası genel şartlarında hırsızlığın ispatı için gereken genel şartlar belirtilmiştir

29 Haziran 2015
6 kez görüntülendi
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by