SELİMOĞLU GÜVENCESİYLE TAŞIMACILIK

İYİ DÜŞÜN İYİ TAŞININ Güler Yüzle Taşıma

Sigortalı Garantili Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat Fiyatlari

ileSelimoğlu123

Evden Eve Nakliyat Fiyatlari

Evden Eve Nakliyat Fiyatlari Evden Eve Nakliyat Evden Eve Naklıye Paketleme Semte Nakliyeci   zaman yakın olmak deyili işin temiz yapan her firam iyidir Nakliyat İçin selimoğlu Nakliyat
Eşyalarını 1) Eviniz deki Elektrik, doğalgaz, kablo TV bağlantısı Eski evinizden ayrılmadan önce bu gibi servisleri çağırıp bağlantıları kesmelerini sakın ertelemeyin. Son güne kadar TV seyretmek zorunda değilsiniz ya da internet bağlantınız bir hafta öncesinden kapansa da sorun olmaz. Bu gibi şeyleri son güne bırakmak stresinizi arttırır. Kablo TV, İnternet bağlantılarınız için firmaların web sitelerinden de başvuru yapabilirsiniz. Gelecek olan görevliye taşındığınızı, tam olarak hangi saatlerde servis istediğinizi kibarca belirtin.
2) Sigorta şirketinizi taşınma konusunda bilgilendirin Ev sigortanız varsa sigorta şirketinizi arayın taşınmanız hakkında bilgi verin. Bazı eşya sigortaíları taşınırken meydana gelecek hasarları da karşılarlar. Sizinki karşılamıyorsa az bir farkla bunu sağlayabilir, içiniz daha rahat taşınabilirsiniz.
3) Ufak bir seyahat çantası hazırlayın ufak çanta diğer bavullar, kutuların aksine kolay ulaşılabilir olsun. Evden eve Taşındığınız andan itibaren ihtiyacınız olabilecek ufak tefek şeyleri çantaya yerleştirin. Aksi takdirde kutuların kenarlarından azıcık açıp birtakım şeyler aramaya kalkarsanız çok yorulursunuz. Çanta sanki hafta sonu bir yere gidiyormuşsunuz gibi hazırlanabilir; pijama, terlik, diş fırçası ve macunu, aspirin, yedek çamaşır, süveter vb.ssss
4) Her resmin, tablonun taşındığınız hafta yerlerine asılmasını sakın beklemeyin! Sanki tablolar yerine oturunca tüm ev bitmiş gibi geliyor olabilir ama onca yerleştirme, onca temizliğin arasında sakın duvar dekorasyonunu bir an önce bitmesini beklemeyin. Aynı zamanda taşındığınız gün her şeyi yerleştirmeye her kutuyu açmaya da kalkmayın. Onun yerine bir tek televizyonunuzu kurun, karşısına koltuk çekin, biraz dinlenip televizyonda en çok sevdiğiniz diziyi seyredin. Ev hiçbir yere kaçmıyor. Ertesi sabah taşınma yorgunluğunu üzerinizden atıp birer bardak kahvenizi de içtikten sonra kutuları açmaya evinizi zevkle yerleştirmeye başlayabilirsiniz.
5) Her şeyi tek başınıza yapmaya kalkmayın Büyük eve taşınıyorsanız hiç düşünmeden profesyonel evden eve nakliyeci eşya taşıyan firma ile anlaşın. Eğe böyle şansınız yoksa size yardım edebilecek tüm arkadaşlarınızı arayıp utanıp sıkılmadan yardım isteyin. Her biri 2 saat yardım etse işiniz inanılmaz kolaylaşır. Dediğimiz gibi taşınmadan önce her adımı planlarsanız taşınmak sizin için çocuk oyuncağı olacaktır.
Şehirlerarası Evden eve taşımacılık da Sıkca Sorulan Sorular!
1- Evden Taşınacak Elektronik eşyalarım gidince kurulacak mıdır ? Evet evden eve taşınma günü sökülen ev eşyalarınız nakliyesiínin gerçekleştirildiği yerde tekrar kurulacak, çalışır vaziyette size teslim edilecektir.
2- Evden Taşıtacağım Ev Eşyalarım evden nakliyesi sırasında hasar görür mü, eğer bi hasar alırsa ne olur? Sözleşme özel şartları maddelerine göre belirtilen (Evinizdeki Eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlem önceden alınmış olacaktır. Bunların yanında olası kazalara karşı eşyalarınız sigortalanarak taşınır. Sigortanın ödemeyi yapmadığı noktalarda ise gerekli masraflar firmamız tarafınca karşılanır, size hiçbir ekstra masraf arz edilmeden eşyanızın size teslimi gerçekleştirilir.)
3- Evdeki Avizelerim oldukça büyük, hassas bunların taşınması, montajı yapılacak mıdır? (Evet avizelerinizde diğer eşyalarınız gibi de montesi montesi edilerek eski halinde size teslim edilir. (Yerleri hazır ise)
4- Piyano nakliyesi, piyano taşıması yapıyor musunuz ? (Bildiğiniz üzere piyano benzeri müzik aletler çok hassastır, ekstra profesyonellik, dikkat ister. Bu gibi durumlarda da biz yanınızdayız yüzde yüz garantili şekilde nakliye işlemini gerçekleştiririz.)
5- Evden eşya nakliyat taşımacılık hizmeti ne kadar sürer? (Şehir içi nakliye işlemlerinde standart 2+1, 3+1, 4+1 dairelerde eşya taşınmaísı – ev nakliyesi işlemi 1 günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli evden eve nakliyeler, ilden ile nakliyat hizmetleriínde, villa, yalı, köşk, dubleks daireler gibi büyük mekanların eşya taşımacılığı hizmeti mesafe, taşınacak eşyaların durumuna göre uzamaktadır.)
6- Ev Eşyalarıínı Toplama İşlemlerini kendimiz gerçekleştirdiğimizde fiyata ücrete etkisi ne olur? (Evinizdeki Eşyalarınızın Toplama işlemlerini gerçekleştirmenizin fiyata yansıması olacaktır. Fakat doğru şekilde ambalajlanıp paketlenmemiş olabileceği eşyaların zarar görmesi durumunda sorumlulukta almamaktayız.)
7- Taşınacak Eşya Taşıma maliyeti nelere göre belirlenir? (Evden Eşya Taşıma maliyeti, taşınacak ev eşyaların çokluğuna, hacmine, eşyanın hassaslığına kalitesine gidilecek yerle eviniz arasındaki mesafeye, kaçıncı kattan kaçıncı kata nakledileceğine, taşınacak evler ile araç mesafesine, piyano, para kasası gibi özel iş hacmi gerektiren eşyaların sıklığına göre evden taşıma maliyeti ortaya çıkmaktadır.)
8- Villam, Yalım, köşk, Dairem kaç gün içinde taşınır? (Villa, yalı, köşk, Dairede evden nakliyecilik işlemleri yaklaşık olarak 1 ñ 2 yada 3 iş günü içinde yüzde yüz olarak bitmektedir)
9- Ekspertiz hizmeti ücretlimidir? (Hayır ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsiz olup fiyat bilgi almak amacıyla 7/24 ekspertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Bu hizmeti akşamları ve hafta sonları da aile bireyleri eşler evde iken vermekteyiz.)
10- Evden eve nakliye işlemi öncesinde bizim yapmamız gerekenler nelerdir? (Ev Nakliye işlemince önce size düşen tek şey iç çamaşırlarınızı, para,zihnet eşyalarınızı, çok değerli biblo, tablo yada tarihi eserleri toparlamaktır. diğer nakliye işlemlerinin tamamı tarafımızca yapılmaktadır.) unutmayın ev nakliyesi evcilik oyunu değildir!
Şehir içi ve Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılığın Püf Noktaları
Evden Eve Taşınma, hayatta yapılabilecek en stresli aktivitelerden biri olduğu şüphesizdir. Ancak, doğru planlama hazırlanma ile bir sonraki evden taşınmaínızı daha kolay hale getirebilirsiniz! Bu liste, evden nakliyat evinizdeki eşyaíların taşınma gününe kadar yapmanız gerekenler hakkında size yardımcı olacaktır.
1-2 Hafta Önce
1-Sahip olduğunuz ev eşyalarınızı objektif olarak değerlendirin. Hangilerini götürmeli, hangilerini bırakmalı veya atmalısınız? Fazla eşyanın, daha fazla taşınma maliyeti yaratacağını unutmayın. Atacağınız, bırakacağınız, taşıyacağınız eşyaları ayırmakla işe başlayabilirsiniz.
2- Eğer satış değeri olan eşyalarınız varsa, internetten googlede ara ikinci el eşya alan satan firmalar veya bu eşyalar için internet den ilan verebilirsiniz.
3- Paketlemeyi siz yaparsanız, uygun biçimde paketlenmeyen eşyalarda oluşabilecek hasarlardan siz sorumlu olursunuz.
4- Paketleme işini kendiniz yapacaksanız, porselen yemek takımı, spesifik mutfak aletleri vb. gibi nadiren kullandığınız eşyalar öncelikli olmak üzere, kolileri hazırlamaya başlayın. Kolileri hazırladıkça üzerine içeriğini ve hangi odaya ait olduğunu yazmayı unutmayın ve kolilerin taşınamayacak kadar ağır olmamasına özen gösterin
5- Yeni eviniz ofisiniz için yerleşim planı hazırlamaya başlayın. Önceden yapılan planlama, eşyalar geldiği anda karar verme stresini ortadan kaldırır. Spesifik eşyaları ayrıca planınızda belirtin.
6- Gazete, dergi abonelikleri, kredi kartı adres değişikliklerinizi yapın.
7- Doğal gaz, elektrik, su, telefon, kablo tv, internet bağlantısı gibi aboneliklerinizi iptal ettirmek için gerekli başvuruları yapın. Yeni abonelikler için taşınmadan bir gün önce kullanıma hazır olacak şekilde başvurun, böylece taşınma günü her şey kullanıma hazır olmuş olur. Beyaz eşya, mobilya gibi eşyalarınızın demonte edilmesi, taşınmaya hazır hale gelmeleri, yeni evde tekrar kullanmaya hazır hale gelmeleri için ilgili yetkili servislerden randevu alın.
8- Eğer doktorunuzu, diş hekiminizi, veterinerinizi değiştirmek zorunda kalacaksanız, her birinden kayıtlarınızın bir kopyalarını rica edin.
9- Taşınırken seyahat etmeniz gerekecekse, gerekli planlamayı/rezervasyonları yaptırın.
10- Gıda alışverişlerinizi, taşınma günü buzdolabınızda en az miktar kalacak şekilde sınırlandırın. Tüm dondurulmuş gıdalarınızı tüketmeye çalışın. Çünkü taşınmaları zor olabilir, kullanılamaz hale gelebilirler.
11- Yeni evinizin temizlenmesi için gerekli kişilerle temasa geçin. Kendiniz de temizleyecek olsanız, mümkün olduğu kadar taşınma gününe yakın tarih seçin. Ev, bu süre zarfına muhtemelen boş olacağı için, temizliğin titizlikle yapılmasına, kuytu yerlerin, eskiden mobilyaların durduğu yerlerin iyice temizlenmesine dikkat edin.
12- Çocuklarınızın okul nakilleri için gerekli görüşmeleri yapın.
13- Bankada kiralık kasanız varsa, yeni taşınacağınız yerdeki şubeye transferi için bankanızla görüşün.
14- Eviniz sigortalı ise, sigorta şirketinize uyarıp, poliçenizin yeni evinize transfer edilmesini veya iptal edilmesini sağlayın.
15- Banka hesaplarınızı başka şube/bankaya aktaracaksanız, bankanızla bu durumu görüşün.
16- Başka bir şehir e taşınıyorsanız oraya arabanızla gidecekseniz, aracınızı servise sokmayı unutmayın. Ayrıca, araç içerisinde eşya konulabilecek bölmeleri boşaltmayı da unutmayın.
17- Toksit veya yanıcı maddeleri tüketin yada imha edin. Petrol veya gazla çalışan soba, çim biçme makinesi vb. eşyalarınız varsa, depolarını boşaltın. Depoları dolu şekilde taşınmaları sakıncalıdır ve mümkün değildir.
18- Kullandığınız beyaz eşyalar, diğer elektronik eşyaların sökülmesi, yeniden kurulması için yetkili servise ihtiyacınız olacaksa, randevu almayı unutmayın.
19- Küçük yaşta olan çocuğunuz varsa, taşınma günü onunla ilgilenmesi için bakıcı ayarlamak isteyebilirsiniz.
20- Eğer başka şehir e taşınıyorsanız, birkaç günlük ihtiyaçlarınız için bavul hazırlayın.
21- Nakliyecilerin kolaylıkla fark edebilmeleri, son yüklenecek, ilk açılacak kolilerinizi ayrı yere koyun.
22- Mevcut tüm faturalarınızı ödeyin, abonelikleri, eğer sizin üzerinizeyse, iptal ettirin. Transfer edilebilecek olanlar yeni adresinizi bildirmeyi unutmayın.
23- Eğer yeni evinize taşımak istiyorsanız, evinize özel yapılmış mobilyaları diğer demirbaş eşyaları demonte ettirin.
Taşınmadan 1-2 Gün Önce
24- Buzdolabı, derin dondurucunuzu boşaltın, defrost işlemine başlayın. Her ikisini de dezenfekte edin, temizleyin, havalanmalarını sağlayın.
25- Evde kasanız varsa, içindekileri boşaltın. Önemli evraklarınızı, mücevher, değerli eşyalarınızı güvenli yere, kiralık banka kasasına aktarın.
26- Kamyon şoförüne yeni evinize nasıl gideceğini beli
Profesyonel kaldırma şirketler
Eğer çok az mal yoksa, ev taşımak için profesyoneller aramak. Bu büyük hareket stresinden bazı rahatlatmak olacaktır. Bunu tüm sizin için yapılır ve ayrıcalık için ödeme, ya da ambalaj kendiniz yapmak ancak uzmanlara ağır şeyler bırakabilirsiniz olması için düzenleyebilirsiniz.

 • Taşımaclığı Listesi
  Profesyonel kaldırma şirketler
  Eğer çok az mal yoksa, ev taşımak için profesyoneller aramak. Bu büyük hareket stresinden bazı rahatlatmak olacaktır. Bunu tüm sizin için yapılır ve ayrıcalık için ödeme, ya da ambalaj kendiniz yapmak ancak uzmanlara ağır şeyler bırakabilirsiniz olması için düzenleyebilirsiniz.
 • Taşımak en az iki hafta önce bir kaldırma şirket işe
  Sökücüler İngiliz Kültür Derneği üyesi olan bir kaldırma şirket kullanın
  birini kullanmak karar vermeden önce en az üç teklif almak
  şirket bir hafta içi bir indirim olmadığını kontrol
  sizin hareketli sigorta ince baskı kontrol
  arkanızda bir şey bıraktım eğer eşyalarını bir listesini yapın böylece kontrol edebilirsiniz
 • Eğer şirket aşağıdaki şeyleri bildirin eğer yardımcı olacaktır:
 • Yazar hakkında

  Selimoğlu123 administrator

  İstanbul Evden Eve Nakliyat Selimoğlu Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma

  📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
  Powered by