Site Rengi


81 İLE TAŞIMA
Evden Eve Nakliyat,Şehirlerarası Nakliyat
TÜMÜNÜ GÖR

Evden Eve Nakliye Ücretleri

Evden Eve Nakliye Ücretleri

Evden Eve Nakliye Ücretleri Nakliye için olan tüm hizmetleri anında yapabilecek kadar başarılı olan kadromuz sizleri fazla fiyatlarla karşılaştırmamaktadır. Nakliye için Evden eve nakliyat sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan firmamıza bir telefon kadar uzak olmaktasınız. Şirketimizle iletişime geçerek şehirlerarası mesafeye ve kilometreye göre ücret belirlemesi yapabilirsiniz. Nakliye açısızımda size kısa sürede yanıt verecek ve firma bazında kısa sürede teklifleri sunan kadromuz her an sizlerle olmaktadır. 7 gün 24 saat hiç kesintisiz evden eve eşya taşıma derdine son veren sistemleri sizlere sunuyoruz.

Firmamızdan uzun vadede hizmet alan müşteri yorumlarını değerlendirebilirsiniz. Nakliye açısından sizlerin ihtiyaçlarına uygun olan hizmetler verilir. Firmamız her ürüne gözü gibi bakan kadroyla çalışmamaktadır. Nakliye açısından zorlu hava şartlarına aldırış etmeden hizmet vermek bizlerin görevidir. Nakliye için personel sayımız yeterlidir. Firmamızdan hizmet aldığınızda ekonomik zorluk yaşamayacaksınız. Jeolojik şartlara uygun olan araç teminatları özenli bir şekilde yapılır. Ayrıca diğer firmalarda oluşan nakliye sıkıntıları bizlerin firmasında asla yaşanmadı ve yaşanmayacak tır. Nakliye açsısından sizlere her zaman garanti vermektedir. Ayrıca firmamız nakliye esnasında oluşacak hasara karşı acil müdahale eden oldukça başarılı insanlarla çalışmaktadır. Nakliye sırasında her gerektiği zaman programlı çalışan kadromuz vardır. Firma bünyesinde Evden eve nakliyat hizmetleri sorunsuzca yapılacaktır.

Buzdolabı çamaşır makinesi, kurutma makinesi , fırın gibi beyaz eşyaları karton ve iplerle paketleyip ambalajlı şekilde merdivenden indirip araca yüklüyoruz. Otomatik çamaşır makinelerinin nakliye emniyet vidalarını sabitliyoruz. İkinci evde çamaşır ve bulaşık makinelerinin hortum montajlarını yaptığımız için servis çağırmanıza gerek kalmayacaktır.
Askılı olmayan giysi ve örtü , çarşaf vb ev tekstili ürünlerini tek kullanımlık taşıma torbalarına yerleştiriyoruz ve yeni evde bu poşetleri açmadan müşteriye bırakıyoruz.
Tablo ve mermerler battaniye ve kartonlarla sarılarak iplerle bağlanıp taşınır.
Çiçekler muhtelif ebatlarda koli ve fıçılara yerleştirilir.
Evden eve Taşıma esnasında eşyalarda herhangi bir fiziki hasar (vuruk, çarpık vb.) meydana gelmesi halinde sigorta eksperi hasar gören eşyayı inceleyip hasar tespiti yapar ve ödeme sigorta şirketi tarafından gerçekleştirilir.
Elektronik eşyalarda fiziki hasar meydana gelmesi halinde sigorta tarafından tazmin edilmekte; fiziki hasar olmadığı halde aletin yeni adresinde çalışmaması halinde tazmin edilmemektedir.
Müşterinin kendi sardığı veya talebi üzerine kendisine verdiğimiz koli veya fıçılardan hasarlı eşya çıkması halinde sorumluluk müşteriye aittir.
Mesai Saatleri 07.30 – 16 ile 20.00 arasıdır.
EVDEN EVE TAŞIMACILIK YAPARKEN TARAFIMIZDAN VERİLMEYEN HİZMETLER:
Duvardan duvara halıların kesilip uydurulması.
Elektrik bağlantısı gerektirecek işler.
Duvar tavan delmek gereken matkaplık işler
Şofben sökülüp takılması.
Klima, ankastre beyaz eşya, uydu anteni sökümü gibi teknik bilgi gerektiren işler.

Evden eve taşımacılık Öncesi Unutulmaması Gerekenler:
Yeni evinizin ve aracınızın anahtarını yanınızda almayı,
Kişisel evrakların, taşınma sürecinde ve hemen sonrasında lazım olacak eşyalarınızı,
Ayrılacağınız site veya apartman yöneticiliğine ait ilişik kesme işlemini,
Tatil veya bayram günlerinde taşınacağınız evlere ait yöneticiliklerin taşınabilmeniz için izin verip vermediğini sormayı,
Bilgisayar, müzik seti, kablolu yayın vb. elektronik eşyaların bağlantılarının sökülmesini,
Buzdolabında sulu yemek veya akacak eşya bırakmamayı,
Asansörlerin taşımada kullanılıp kullanılamayacağının teyid etmeyi,
Evden eve nakliye yapılacak adreslerde taşıma araçlarına park yeri ayarlanmasını,
Unutmayınız

Selimoğlu Nakliyat

26 Kasım 2014
5 kez görüntülendi
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by