Site Rengi


81 İLE TAŞIMA
Evden Eve Nakliyat,Şehirlerarası Nakliyat
TÜMÜNÜ GÖR

Evden Eve Taşıma Nasıl Olamlıdır

Evden Eve Taşıma Nasıl Olamlıdır

Evden Eve Taşıma Nasıl Olamlıdır Çok ağır bir iş olmamakla beraber, evden eve nakliyat sürecinde zamanın çoğu eşyaları paketleme ile geçmektedir. Özellikle ufak tefek eşyaları kolilere yerleştirme zaman alan bir iştir. Eğer bu işlere yeterli zamanı ayıramıyor iseniz bu işi evden eve nakliyat firmanıza bırakın, siz sadece özel ve değerli eşyalarınızı yanınıza alın. Böylece paketleme için harcayacağınız zamanı başka işler için değerlendirebilirsiniz. Eğer sizin için vakit nakit ise böyle ufak tefek işlerin hepsini profesyonellere devredin, zaman size kalsın.
Nasıl Çalışır? Evden Eve Taşıma Nasıl
Eğer paketlenecek çok fazla eşyanız varsa, nakliyat firması taşınma gününden bir gün önce bir ekiple gelip önce paketleme işlerini yapacaktır. Bütün eşyaları taşımak için hazırlayıp özenle paketledikten sonra ertesi gün gelip taşıma işini gerçekleştirecektir. Bu tarz taşımaların oranı çok az olsa da eğer taşınma bir günde bitmeyecek ise bu yöntemle daha sağlıklı bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.
Eğer çok fazla eşyanız yoksa nakliyat firmanıza ihtiyaç duyacağınız koli sayısı hakkında bilgi verin böylece firma yeterli ekip ve malzeme ile taşımaya gelecektir. 3+1, 2+1 ve 1+1 ev eşyaları genellikle aynı gün paketlenip taşınmaktadır. Burada en önemli nokta istediğiniz paketleme malzemeleri ve ihtiyaç duyduğunuz koli sayısını firma ile doğru paylaşmaktır. Evden Eve Taşıma Nasıl OlamlıdırEvden Eve Taşıma Nasıl Olamlıdır
Fiyatlama
Fiyat kullanılacak paketleme malzemesi, miktarı ve kalitesi ile değişmektedir. Paketleme için çalışacak ekibin sayısı da fiyatı değiştiren faktörlerden biridir. Eğer eşyalar bir gün sadece paketlenecekse fiyat çalışacak ekibin sayısına göre değişiklik göstermekle beraber 700 – 800 TL den başlamaktadır. Ancak ikinci seçenek için yani aynı gün paketleme ve taşıma yapılacaksa fiyat 150 – 300 TL arası değişmektedir. Burada fiyat 1+1 için daha az iken 3+1 için daha fazla artmaktadır. Kullanılacak koli sayısı fiyata en fazla değiştiren faktörlerdendir.
Kullanılan Malzemeler
Firmamızın gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Evden eve nakliyat’ın en önemli konusu iyi paketlemedir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacak şekilde paketlenir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve özel nakliye battaniyeleri ve ya isteğe göre özel balonlu naylonlar ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamadır. Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen v.b. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı kutulanmalıdır.Kullanılan malzemeleri şöyle sıralayabiliriz: Koli, ambalaj kağıdı, balonlu naylon, nakliyat battaniyesi, kraft kağıt ve streç en çok kullanılan paketleme malzemeleridir. Bunların dışında köşe koruyucular kalın balonlu naylonlar da kullanılmaktadır. Eğer iyi bir paketleme yapılmasını istiyor iseniz kalın balonlu naylonları kullanmayın, bunlar sürekli kullanılan paketleme malzemeleridir. Tek kullanımlık olan balonlu naylon her açıdan daha iyidir. Ancak fiyat açısından kalın balonlu naylona göre pahalıdır.

04 Şubat 2015
2 kez görüntülendi
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by