Site Rengi


81 İLE TAŞIMA
Evden Eve Nakliyat,Şehirlerarası Nakliyat
TÜMÜNÜ GÖR

Hastane Taşıma

Hastane Taşıma

Hastane Taşıma SELİMOĞLU Nakliyat Günümüzde hastane taşımacılığı çok sık gerçekleşen bir taşıma işlemi olduğundan ayrı bir nakliye kolu haline gelmiştir. Hastanelerde yer alan masa, sandalye, dosya dolabı, koltuk, tıbbi cihaz, büro makineleri ve bilgisayarların aşıma işleminizin firmamıza ulaşmasından sonra görevlendireceğimiz uzman personelin taşınacak yeri detaylı incelemesi sonucu gerekli bilgilerin alınmasından sonra sizlerinde nasıl bir plan içinde hareket etmenize bağlı olarak tarafınıza yazılı teklifimiz sunulur. Teklifimizde sunduğumuz tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler belirtilmektedir.
Hastanesi Sağlığı Hastanesi ve İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinin taşıma işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
2016 yılı Mayıs ayı içerisinde İstanbul Eğitim ve Araştırma hastanesine bağlı Zeytinburnu Semt Polikliniğinin, Kızılelma Polikliniğine taşıma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin deneyimli ve konusunda tecrübeli personeller tarafından taşınması gerek ve şarttır.
SELİMOĞLU Nakliyat Tüm hastaneler sosyal anlamda her ülkenin en önemli kurumları arasında yer almaktadır. Hastanelerin, gerek toplumsal önemleri gerekse donanımları dolayısıyla nakliye hizmetinde en çok dikkat edilecek taşıma şeklidir

31 Ocak 2016
11 kez görüntülendi
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by