81 ile Taşıma
Asker Polis Tüm kamü personel indirimli fiyatlarımız
Fiyat Ala

Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Hakkımızda değin zaman eşya taşıma aşıma esnasında her türlü paketleme, nakliye, varış yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinali bir biçimde yapılmaktadır
Hizmetlerimiz Kurumsal Nakliyat:Kurum taşımalarında para kasası, elektronik eşya, faks/ fotokopi/ printer gibi cihazlar, işlemci odası evrak ve mobilyalar gereken özen ile paketlenir ve taşınır.

Parça Eşya TaşımaBir şehirden başka bir şehre nakliyat işleriniz olduğunda size nakliyat için bir süre veririz ve bu süre içerisinde nakliyat işleriniz tamamlanmış olur. Taşınacak eşyanın cinsi büyüklüğü ne olursa olsun Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.
Antika Eşya Taşıma
Ofis Taşımacilik
Banka Taşıma
Piyano Taşıma İsteğiniz doğrultusunda belirleyeceğiniz zamanda uzman ekibimiz piyano ve/veya para kasanızı özel taşıma yöntemi ve malzemeleri ile sorunsuzca taşıyacaktır.
Evden Eve Nakliyat
Depolama
Paketleme
Ofis Taşıma
Ev Taşıma Ücretleri Evden eve nakliyat sektöründe Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz. Şehirlerarası taşımacılıkta SELİMOĞLU kalitesini yaşamak için birçok seçeneğiniz var. Taşınacak eşyanın cinsi, büyüklüğü ne olursa olsun Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz. Şehirlerarası nakliyat işlemlerinizi anlaşma anından iş teslimine kadar olan süreçte dikkatle takip ediyor ve bir şehirden başka bir şehre nakliyat konusunda beklentilerinizi tümüyle karşılıyoruz.
<

Call Now Button7/24 Saat Hizmet Vermekteyiz
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by