Site Rengi


81 ile Taşıma
Asker Polis Tüm kamü personel indirimli fiyatlarımız
Fiyat Ala

İstanbul dan Ev Taşma Ücretlerimiz

İstanbul dan Ev Taşma Ücretlerimiz

İstanbul dan Ev Taşima Ücretlerimiz havadar ve hijyenik depolarında eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilir. Bu şekilde eşyalarınızın istediğiniz zamana kadar bu alanlarda muhafazası söz konusudur. Güvenlik kameraları ile çevrelenmiş bu alanlarda eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde bekletilmesi sağlanacaktır. İstediğiniz tarihe kadar eşyalarınız depolarımızda bekleyebilir. Ve belirttiğiniz tarih içerisinde taşınma yeni adrese anında gerçekleştirilebilir. Nakliye hizmetlerinin yanında sağlanan depolama hizmetleri ile de firmamız müşterilerine tam destek sunmakta ve tüm ihtiyaçların karşılandığı tek adres olarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına ideal çözümler oluşturmaktadır.
Firmamız sunduğu tüm taşımacılık hizmetlerinde eşyalarınızın maddi ve manevi değerlerini göz önüne alarak titiz çalışmalar yürütmektedir. Özellikle müze taşıma hizmetleri gibi manevi anlamda çok daha değerli olan eşyalar için yüksek güvenlik önlemleri alınmakta ve bu şekilde çok daha sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır. Bu kategori içerisinde ambalaj malzemeleri çok daha korunaklı olarak seçilmekte ve taşıma ekibi taşıdığı değerin farkında olarak çalışmalarını dikkatli, güvenli olarak sürdürmektedir. Müze taşımacılıklarında ön hazırlıklar yapılırken sigortalı taşımacılık seçenekleri ön plana çıkıyor. Ve tüm eşyalara sunulan güvence ile bu değerli eşyaların yeni adreslerine ulaştırılması çok daha huzurlu ve pratik bir şekilde sağlanmaktadır.
Eşyaların bazılarının maddi değeri çok yüksek olabilir. Bazılarının ise manevi değerinin herhangi bir maddi karşılığı olamayacak kadar büyük anlamlar ifade edebilir. Bu nedenle antika taşıma hizmetlerinde nasıl bir değer taşındığının farkında olarak firmamız çalışmalarını yürütmektedir. Özellikle bu tarz eşyaların ambalajlama aşamalarına büyük önem verilmektedir. Çünkü nakliye esnasında oluşabilecek en küçük sarsıntılar yaşanan olumsuzluklar eşyaların çizilmesine neden olabilir. Antika eşyalarınızın çizilmesi de büyük sorunlar oluşturacaktır. Estetik ve değer açısından sorunlar oluşabilir, bu nedenle eşyaların büyük bir titizlik ile taşınması çok önemlidir. Profesyonel taşıma ekibimiz ile uzun yılların verdiği tecrübeyi kullanarak sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.
Ev, ofis, iş yeri, müze, hastane, tekstil işletmelerinin taşınmasında özel hizmetler sunulmakta ve asansörlü araçlar, sigortalı taşımacılık hizmetleri ile şehirlerarası nakliyat çalışmaları sorunsuz olarak tamamlanmaktadır. Tüm eşyalarınızın yeni adreslerine alındığı gibi teslim edilmesi amacı ile çalışmalar yürütülmekte ve demonte olarak paketlenen tüm eşyalarınız yeni adreslerine monte edilerek teslim edilmektedir. Profesyonel ekiplerimiz için tüm bu işlemlerin tamamlanması oldukça hızlı, sorunsuz ve güvenilir şekilde olmakta, bu nedenle taşınma işinizin sizi yorması asla söz konusu olmayacaktır. Yeni adresinizde, yeni işinizde düzeniniz bozulmadan kaldığınız yerden hayatınıza devam etmeniz sağlanacaktır. Eşyalarınızda herhangi bir hasar oluşmasına fırsat verilmeyecek ve sunulan güvenceler ile tüm eşyalarınız alındığı şekli ile yeni adreslerine teslim edilecektir.

07 Eylül 2016
13 kez görüntülendi
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by