81 ile Taşıma
Asker Polis Tüm kamü personel indirimli fiyatlarımız
Fiyat Ala

İşyeri Taşıma

İşyeri Taşıma

Selimoğlu Nakliyat İşyeri Taşıma , eşyalarınıza gereken önem ve hassasiyeti gösterir. Ofis taşıma işlemi gerçekleştirilmeden önce, görevli eksper ekibimiz, belirlediğiniz zaman ve saatte ofisinize gelerek, eşyalarınızın genel durumu hakkında analiz yapar. Daha sonra yazılı olarak, hizmet garanti sertifikası çerçevesinde fiyat teklifiniz hazırlanır ve size sunulur. Kabul edilen fiyat teklifinin ardından taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları yapılır. Daha sonra size en uygun araç belirlenir.
İşyeri Taşıma Ofis TaşımaNakliye süreci şu şekilde işler;İşyeri Taşıma
İşyeri Taşıma Ofis mobilyalarınızın gerekli de monte işlemleri yapılarak paketlemeye geçilir.
Taşınacak ofisteki tüm masa ve dolapların yerleri numaralandırılır. Taşıma işlemi bu uygulamaya sadık kalacak şekilde gerçekleştirilir ve böylelikle yeni ofisinize taşınma karmaşası önceden önlenmiş olur.
Taşınma esnasında eşyalarınızın, zarar görmemesi içi hava kabarcıklı naylonlarla paketlenip köşelerine koruyucular yerleştirilir.
Klasör ve dosyalar özenle paketlenir.
Ofis mobilyalarınız zarar görmeden uzman ekibimiz tarafından departman ve numaralarına göre dikkatlice yerleştirilir.
Elektronik eşyalarınız hassas olduğundan ayrı ayrı ambalajlanır.

Işyeri Taşıma
ofis taşıması için Avrupa  nakliyat tarafından kurulmuş  bir  web sitesidir Selimoğlu  Nakliyat taşımacılık sektöründe müşterilerine en iyi hizmet vermek için google ,yandex ,yohoo wb arama motorunda öne sıralara gelmek için o sektörle ilgili web sayfası açarak siz degerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız .Nakliye sektöründeki başarınısı işyeri ve ofis taşımacılıgı sektörde de gösterme gayretindeyiz . İşyeri taşımacılığında da göstererek iş yeri taşımacılığını kolay kılmıştır
25 Mart 2014
53 kez görüntülendi
Call Now Button7/24 Saat Hizmet Vermekteyiz
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by