Site Rengi


81 İLE TAŞIMA
Evden Eve Nakliyat,Şehirlerarası Nakliyat
TÜMÜNÜ GÖR

Kadıköy Moda Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Moda Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Moda Evden Eve Nakliyat Kadıköy evden eve nakliyat Selimoğlu evden eve nakliyat
için oluşturduğu proje ile yeni bir anlayışla yola çıktı. Projenin ana ekseni, Kadıköy bölgesinde yaşayan yurttaşın demografik, coğrafik, kentsel, mali, sosyal ve kültürel yaşamının araştırılıp analizi ile gerçekleşti. Bu araştırma yol gösterdi. Her hangi bir özelliği, yeteneği, donanımı olamayan şirketler, nakliyat sektörünü burada kirletmişti.
Selimoğlu evden eve nakliyat Kirletmeden kasıt şu; öncelikle, abartılı fiyatlarla vatandaş bir nevi soyguna tabi tutuluyor. Amatör olan, taşımacılık eğitimi ve profesyonelliği olmayan elemanlar ile yapılan nakliyat ile taşıma esnasında vatandaşın, avize, beyaz eşya, mobilya gibi hayatı eşyaları hasara uğratılıyordu. Asansör yerine gündelikçi elemana sırtta eşya taşıtma yöntemi ile hem evler hem eşyalar hem de insanlar mahvediliyordu. Mobilyadan anlamayan insanlara mobilya de-montesi ve sonra montesi yaptırıldığından, taşınma sonrası mobilya çöpe gidiyordu. İnsanlar taşındıktan sonra, teslim aldıkları kendi eşyaları değildi. Hurda yığını eşya diye kendilerine teslim ediliyordu. “Nakliyatta olur böyle kazalar” gerekçesi ve söylemi de, bu barbarlık adeta, kanıksatılmıştı. Kadıköy nakliyat dendi mi insanların tüyleri diken, diken vaziyetteydi.

Selimoğlu evden eve nakliye Kadıköy bölgesinde nakliyat hizmeti sunarken, buradaki yaşamın huzurunu bozmaz, ses ve çevre kirliliği oluşturmaz. İnsanlara herhangi rahatsızlık vermez. Kadıköy evden eve nakliyat, personelini eğitirken, çevre duyarlılığı aşılar, toplumsal yaşama saygıyı mutlaka ilkesel olarak benimser, işine ve müşterisine bunu hissettirir.
Selimoğlu evden eve Örneğin nakliyat esnasında personelimiz bir biri ile iletişimi bağırarak değil telsiz veya telefon ile kurar. Yine yüksek katlardan eşya indirimini sırtta taşıyarak degil asansör ile gerçekleştirir. Eşya paketlemesi sonrası kaba temizlik yapar ve arkada atık bırakmaz. Araç bakımını zamanında yapar ki karbon monoksit salınımını asgariye indirir. Yine taşınma sonrası mutlaka toplar geri dönüşüme yollar. Sadece birkaç yaklaşım örneğidir bunlar.
Selimoğlu nakliyat Kadıköy nakliyat fiyatlarında ki haksız rekabetin doğurduğu dalgalanma yanıltır insanları. Gerçek fiyat, uzman incelemesi ve hizmet kalitesi ile belirlenir. Uygun fiyat kaliteli ve emek karşılığı ile hak edilen fiyattır.

📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by