Site Rengi


81 İLE TAŞIMA
Evden Eve Nakliyat,Şehirlerarası Nakliyat
TÜMÜNÜ GÖR

Kağıthane Evden Eve

Kağıthane Evden Eve

Kağıthane Evden Eve Uzun yılların kazandırdığı deneyimler ışığında hizmet vermenin bizler verdiği haklı gurur ile çalışmalarımızı yapmaktayız. Günümüzün gelişen şartlarına uygun olarak edindiğimiz tecrübe ve bize olan güveniniz doğrultusunda yeni adresinize seri ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Deneyimli ekiplerimiz, özel olarak evden eve taşınma için hazırlanmış zemini ahşap döşemeli kapalı kasa araçları ve kapsamlı ambalaj malzemeleri (patpat naylon, karton koli, streç film vs. ) ile siz değerli müşterilerinin isteklerine cevap olmaya çalışmaktadır. Evden eve nakliye işlemleri gerçekleşmeden önce firma araştırmasının da iyi yapılması önem taşır. Evden Eve Nakliyat ‘ta tecrübelerimizle yeni çağdaş yöntemleri birleştirerek yeni bir sentez oluşturduk. Şirketimiz tarafından taşınan eşyaların tamamı nakliye başlamadan sigorta yaptırılır.
İstanbul İlçelerinde Nakliyat Kolaylığı
Trafiğin günlük hayatı felç ettiği metropol şehrimiz İstanbul’da özellikle Avrupa Yakası ilçelerinde nakliyat ve ev taşıma apayrı bir dert olmaktadır. Eğer güvenilir, uzman ve işinde tecrübeli bir nakliyat firmasıyla anlaşmadıysanız bu konuda büyük bir problem yaşayabilirsiniz.
Selimoğlu evden eve taşımacılık, size bu konuda büyük bir rahatlık ve konfor sunuyor. Evinizdeki eşyaları son derece sağlam bir şekilde paketleyerek sizin elinizi sürmenize gerek kalmadan teknolojinin son harikası nakliye TIR’ları ile dilediğiniz ilçeye güvenle taşıyan Selimoğlu evden eve taşıma, özellikle İstanbul Avrupa Yakasına taşınmak isteyen insanlar için büyük bir rahatlık imkanı sunuyor. Tecrübeli nakliye elemanları ve son derece uzman şoför kadrosu ile eşyalarınız dilediğiniz ilçeye aynı günde iletiliyor.
Sadece İstanbul içinde değil İstanbul’dan yurdun her tarafına güvenle nakliye hizmeti veren Selimoğlu evden eve nakliyat, 81 vilayetten de İstanbul’a güven ile eşya taşıyor. Dileyen insanların aynı yönde eşya taşıma hizmetinden faydalanabildiği firmamız, bu sayede nakliyat masrafının da paylaşılmasını sağlıyor. Gerekli tüm nakliye evraklarına sahip olan firmamız, eşyalarınızı kırılmalara karşı da sigortalayarak içinizi rahatlatıyor. K yetki belgelerine sahip olan firmamız, asansörlü ve asansörsüz taşıma hizmetinin yanında dilediğiniz zaman eşya depolama ve muhafaza hizmetinden de faydalanmanızı sağlıyor. Eğer taşınma konusunda kuşkularınız varsa firmamızla irtibata geçerek size sunduğumuz evden eve taşımacılık konusunda aklınıza takılan her konuda müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Selimoğlu evden eve , para kazanmak kadar insanların güvenini kazanma konusunda da hassas bir faaliyet gösteriyor.

30 Ekim 2015
6 kez görüntülendi
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by