81 ile Taşıma
Asker Polis Tüm kamü personel indirimli fiyatlarımız
Fiyat Ala

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat
Mecidiyeköy ilçesinde taşımacılık hizmetleri veren firmamız yıllardır taşımacılık sektöründe müşterilerine kaliteli taşıma hizmetleri sunmaktadır. Mecidiyeköy evden eve işlerinizde firmamız 47. yıllık tecrübe ile ve deneyim ile siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli taşıma hizmetleri sunmaktayız.

mecidiyeköy-evden-eve-nakliyat Mecidiyeköy evden eve nakliyat işlerinde firmamız geniş araç parkuru ve profesyonel elemanları ile 7/24 İstanbul Mecidiyeköy başta olmak üzre tüm ilçelere nakliye hizmeti sunmaktadır.

Evden eve nakliyat işlerinde ucuza kaçan müşterilerin başlarına gelen olaylardan dolayı bütün nakliyecileri genel olarak kötü düşünen değerli müşterilerimize böyle bir yazı yazma gereği duydum . Öncelikle İstanbul da 500 600 ze yakın nakliye firması var bunların içinde hemen hemen 300 ze yakın nakliye firması korsanlardan oluşan bir kesimdir bunların müşteri potansiyeli hiç yoktur çünkü hiç bir müşteri kazanmamışlardır belki yıllardır taşıma işi yapıyorlar ama hiç bir şekilde tavsiye üzerine iş yapmamışlardır ve bunun sonucunda devamlı piyasanın altında çalışırlar.

09 Mayıs 2018
39 kez görüntülendi
Call Now Button7/24 Saat Hizmet Vermekteyiz
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by