Site Rengi


81 İLE TAŞIMA
Evden Eve Nakliyat,Şehirlerarası Nakliyat
TÜMÜNÜ GÖR

Ofis Banka Kasa Piyano Taşıma

Ofis Banka Kasa Piyano Taşıma

ofis kasa banka taşımacılığı için Selimoğlu evden eve nakliyat hizmet ve kalite hiçi bir zaman ödun vermyiz Şehir içi ve Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılığın Püf Noktaları
Evden Eve Taşınma, hayatta yapılabilecek en stresli aktivitelerden biri olduğu şüphesizdir. Ancak, doğru planlama hazırlanma ile bir sonraki evden taşınmaínızı daha kolay hale getirebilirsiniz! Bu liste, evden nakliyat evinizdeki eşyaíların taşınma gününe kadar yapmanız gerekenler hakkında size yardımcı olacaktır.
1-2 Hafta Önceevtasiamfiyatlari
1-Sahip olduğunuz ev eşyalarınızı objektif olarak değerlendirin. Hangilerini götürmeli, hangilerini bırakmalı veya atmalısınız? Fazla eşyanın, daha fazla taşınma maliyeti yaratacağını unutmayın. Atacağınız, bırakacağınız, taşıyacağınız eşyaları ayırmakla işe başlayabilirsiniz.
2- Eğer satış değeri olan eşyalarınız varsa, internetten googlede ara ikinci el eşya alan satan firmalar veya bu eşyalar için internet den ilan verebilirsiniz.
3- Paketlemeyi siz yaparsanız, uygun biçimde paketlenmeyen eşyalarda oluşabilecek hasarlardan siz sorumlu olursunuz.
4- Paketleme işini kendiniz yapacaksanız, porselen yemek takımı, spesifik mutfak aletleri vb. gibi nadiren kullandığınız eşyalar öncelikli olmak üzere, kolileri hazırlamaya başlayın. Kolileri hazırladıkça üzerine içeriğini ve hangi odaya ait olduğunu yazmayı unutmayın ve kolilerin taşınamayacak kadar ağır olmamasına özen gösterin
5- Yeni eviniz ofisiniz için yerleşim planı hazırlamaya başlayın. Önceden yapılan planlama, eşyalar geldiği anda karar verme stresini ortadan kaldırır. Spesifik eşyaları ayrıca planınızda belirtin.
6- Gazete, dergi abonelikleri, kredi kartı adres değişikliklerinizi yapın.
7- Doğal gaz, elektrik, su, telefon, kablo tv, internet bağlantısı gibi aboneliklerinizi iptal ettirmek için gerekli başvuruları yapın. Yeni abonelikler için taşınmadan bir gün önce kullanıma hazır olacak şekilde başvurun, böylece taşınma günü her şey kullanıma hazır olmuş olur. Beyaz eşya, mobilya gibi eşyalarınızın demonte edilmesi, taşınmaya hazır hale gelmeleri, yeni evde tekrar kullanmaya hazır hale gelmeleri için ilgili yetkili servislerden randevu alın.
8- Eğer doktorunuzu, diş hekiminizi, veterinerinizi değiştirmek zorunda kalacaksanız, her birinden kayıtlarınızın bir kopyalarını rica edin.
9- Taşınırken seyahat etmeniz gerekecekse, gerekli planlamayı/rezervasyonları yaptırın.
10- Gıda alışverişlerinizi, taşınma günü buzdolabınızda en az miktar kalacak şekilde sınırlandırın. Tüm dondurulmuş gıdalarınızı tüketmeye çalışın. Çünkü taşınmaları zor olabilir, kullanılamaz hale gelebilirler.
11- Yeni evinizin temizlenmesi için gerekli kişilerle temasa geçin. Kendiniz de temizleyecek olsanız, mümkün olduğu kadar taşınma gününe yakın tarih seçin. Ev, bu süre zarfına muhtemelen boş olacağı için, temizliğin titizlikle yapılmasına, kuytu yerlerin, eskiden mobilyaların durduğu yerlerin iyice temizlenmesine dikkat edin.
12- Çocuklarınızın okul nakilleri için gerekli görüşmeleri yapın.
13- Bankada kiralık kasanız varsa, yeni taşınacağınız yerdeki şubeye transferi için bankanızla görüşün.
14- Eviniz sigortalı ise, sigorta şirketinize uyarıp, poliçenizin yeni evinize transfer edilmesini veya iptal edilmesini sağlayın.
15- Banka hesaplarınızı başka şube/bankaya aktaracaksanız, bankanızla bu durumu görüşün.
16- Başka bir şehir e taşınıyorsanız oraya arabanızla gidecekseniz, aracınızı servise sokmayı unutmayın. Ayrıca, araç içerisinde eşya konulabilecek bölmeleri boşaltmayı da unutmayın.
17- Toksit veya yanıcı maddeleri tüketin yada imha edin. Petr

14 Eylül 2015
3 kez görüntülendi
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by