81 ile Taşıma
Asker Polis Tüm kamü personel indirimli fiyatlarımız
Fiyat Ala

Paketleme

Anasayfa » Paketleme

SELİMOĞLU Nakliyat, sunduğu ev ve ofis lojistiği hizmeti kapsamında şehir içi ve şehirlerarası taşıma imkanı sağlamaktadır.

Ev Eşya Depolama Fiyatları

Şehir içi hizmetimiz Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde gerçekleşmektedir. Şehirlerarası taşıma hizmetinde ise paketleme, yükleme, boşaltma, yerleştirme ve mobilya demontajı/montajı hizmetleri sunmaktadır.
Firmaların ofis ve bunlara ait malzemelerinin taşınması olan ofis lojistiği kapsamında;
Ekspertiz , paketleme, depolama, taşıma ve yerleştirme,
Bankaların ATM, kabin, bilgisayar ve elektronik malzemelerinin taşınması,
Eleman ve ekipman tedarik edilmesi,
Sürekli projelerde stok yönetimi
hizmetleri vermektedir.
SELİMOĞLU, dileyen müşterilerinin ev ve ofis eşyalarını Türkiye genelindeki, güvenliği OYAK Savunma ve Güvenlik Sistemleri (OYAK SGS) tarafından sağlanan depolarında, hijyenik ortamlarda sigortalı olarak muhafaza etmektedir.

Ekipman Taşımalarda kullanılan malzemelerin özellik ve ebat bilgileri aşağıdaki gibidir:
Paketleme Malzemesi
PAKETLEME MALZEMESİ ÖZELLİK EBAT
Koli ( çeşitli ebatlar ) Doppel KSSB
Köşe Koruyucular ve Etiketler
Kraftlı Balonlu Naylon Renkli ( GD )
Balonlu Naylon: 160g/m2 renkli
Kraft:0 doğal kahverengi 140 cm x boy
Bant Baskılı, OPP 0,05 4,5 cm x 100m
İp Naylon Beyaz Top / 1,5 Kg
Kırılacak ve Hassas Koli İçi Esmer Sulfit 52g 76 x 100 cm
Ahşap Konteyner Ölçüleri

1.15 X 2.20 X 2.34= 5.92 m3 (Dıştan Dışa)

1.10 x 2.15 x 2.15= 5.31 m3 (İçten içe)

UYGULAMA= 6.00 m3

Araçta ve depolamada kapladığı alan itibariyle dıştan dışa ölçüler kullanılmaktadır

Ev ve Ofis Lojistiği için iletişim numaralarımız aşağıdaki gibidir taşıma imkanı sağlamaktadır. Şehir içi hizmetimiz Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde gerçekleşmektedir. Şehirlerarası taşıma hizmetinde ise paketleme, yükleme, boşaltma, yerleştirme ve mobilya demontajı/montajı hizmetleri sunmaktadır. Firmaların ofis ve bunlara ait malzemelerinin taşınması olan ofis lojistiği kapsamında; Ekspertiz , paketleme, depolama, taşıma ve yerleştirme, Bankaların ATM, kabin, bilgisayar ve elektronik malzemelerinin taşınması, Eleman ve ekipman tedarik edilmesi, Sürekli projelerde stok yönetimi hizmetleri vermektedir. SELİMOĞLU, dileyen müşterilerinin ev ve ofis eşyalarını Türkiye genelindeki, güvenliği OYAK Savunma ve Güvenlik Sistemleri (OYAK SGS) tarafından sağlanan depolarında, hijyenik ortamlarda sigortalı olarak muhafaza etmektedir. Ekipman Taşımalarda kullanılan malzemelerin özellik ve ebat bilgileri aşağıdaki gibidir: Paketleme Malzemesi PAKETLEME MALZEMESİ ÖZELLİK EBAT Koli ( çeşitli ebatlar ) Doppel KSSB Köşe Koruyucular ve Etiketler Kraftlı Balonlu Naylon Renkli ( GD ) Balonlu Naylon: 160g/m2 renkli Kraft:0 doğal kahverengi 140 cm x boy Bant Baskılı, OPP 0,05 4,5 cm x 100m İp Naylon Beyaz Top / 1,5 Kg Kırılacak ve Hassas Koli İçi Esmer Sulfit 52g 76 x 100 cm Ahşap Konteyner Ölçüleri 1.15 X 2.20 X 2.34= 5.92 m3 (Dıştan Dışa) 1.10 x 2.15 x 2.15= 5.31 m3 (İçten içe) UYGULAMA= 6.00 m3 Araçta ve depolamada kapladığı alan itibariyle dıştan dışa ölçüler kullanılmaktadır Ev ve Ofis Lojistiği için iletişim numaralarımız aşağıdaki gibidir:

Call Now Button7/24 Saat Hizmet Vermekteyiz
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by