81 İLE TAŞIMA
Evden Eve Nakliyat,Şehirlerarası Nakliyat
TÜMÜNÜ GÖR

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

şehirler arası taşımacılık hizmeti kapsamında Türkiye’nin tüm şehirlerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Şehirler arası nakliyat hizmeti, çok fazla güven gerektiren bir iştir. Çünkü eşyalarınız, herhangi bir il içerisinde değil, iller arası taşındığı için güven duyduğunuz bir firma ile çalışmak gerektirir.SELİMOĞLU Evden Eve Nakliyat, şehirler arası taşımacılık hizmeti yaygınlaştığından beri, bu sektöre önemli yatırımlar yapmıştır. Firma olarak; haftanın her günü, 24 saat taşıma hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin, profesyonelliğin getirdiği özgüven ile yeni evinize veya iş yerinize güven içinde taşınmanız için çaba gösteriyoruz.olarak, şirketimizin üstün hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimseyip şehirler arası taşıma hizmetini siz değerli müşterilerimize tecrübeli kadrosuyla en hızlı biçimde nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz.  Evden Eve Nakliyat olarak, nakliyat hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir.

 • İkamet taşımacılığı (Bölgesel taşınma, şehir içi veya şehirler arası taşıma)
 • Full ağ çözümleri ile ticari taşıma (Şirket taşımacılığı)
 • Profesyonel paketleme ve ambalajlama hizmeti
 • 24 saat güvenli depolama hizmetipakteleme1yatakodasi5
  Eğer Sehirler Arası nakliyat hizmeti almak istiyorsanız , işiniz çok zor demektir.

  Kapınıza gelen kapalı olduğu varsayılan bir araca eşyalarınız yüklenerek eşyalarınız evinizden alınacaktır.

  Taşıma ücretinin ise yarısı peşin olarak tahsil edilecektir.
  Ayrıldığınız şehirde her şeyin normal gittiğini düşünürken , yeni yerleşiminizde olayın yeni bir boyutuna vakıf olursunuz.
  Evinizin önünde duran araç, açık kasalı, taşeron çalışan (piyasa kamyonu), hayvan , kömür, sac veya hammadde naklinde kullanılan bir araçtır. Olaylardan bihaber kamyoncu da eşyaları indirtmek için sizden para talep eder. Zira yükleme esnasında ona da herhangi bir ücret ödenmemiş, tutarı varışta tahsil edeceği söylenmiştir. İşin bir başka boyutu ise ortalıkta eşyayı eve taşıyacak ve vaat edilen hizmetleri yerine getirecek kimselerin olmamasıdır.

  Anlaşmaya vardığınız insanları arayarak neler olup bittiğini sorarsınız ama onlar size ters cevaplar vererek moralinizi yerle yeksan ederler. En tabii hakkınız olan yasal haklarınızı kullanmak istersiniz ancak her şeyin evden eve nakliyat hayali olduğunu fark etmeniz sebebiyle uğraşmaya değmeyeceğini düşünerek veya sonuç alamayacağınızı düşünerek vazgeçersiniz

 • Ve daha bir çok taşıma hizmeti
 • 22 Nisan 2014
  2 kez görüntülendi
  📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
  Powered by