Site Rengi


81 İLE TAŞIMA
Evden Eve Nakliyat,Şehirlerarası Nakliyat
TÜMÜNÜ GÖR

Silivri Evden Eve

Silivri Evden Eve

Silivri Evden Eve Selimoğlu Evden Eve Nakliyat İstanbul ilinin Silivri ilçesinde hizmet vermektedir. Hizmet hedefi taşımanın gerçek ismini yurtiçi ve yurt dışı olmak üzere açılmaktır! İsmini dünya markası haline getirme hedefi olanSelimoğlu evden eve nakliyat taşıma hizmetinin her yönü ile birlikte kalite ile birlikte müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. Her taşıma hizmetinde olduğu gibi bölüm ve kısım kısımdan oluşan personel görevlendirmesi hizmet içi taşıma sürecinde stabil ve kaliteli taşımayı sağlar! Uzman kadromuzun taşıma eğitimi ve kurslandırma bilgisi sonucunda taşınan eşyaların taşıma sonrasında ki müşteri memnuniyeti tam olarak istediğimiz sonuçta olmaktadır. Hizmet bölümleri ise şöyledir; cretsiz ekspertiz: Taşıma öncesi taşınacak adrese gelip, evdeki eşyaların hangi ambalajlama hizmeti içerisinde ki ürünlerin adet bilgisi, eşyalar için kaç adet araç gerektiğini, taşımanın asansörlümü asansörsüz klasik elde taşımamı olduğunu, yeni adresteki düzenin tam olarak nasıl olduğunu değerlendirip analiz etmek için göndermiş olduğumuz ücretsiz eksperimiz bir rapor düzenleyip bize ulaştıran kişidir.
Taşınacak adrese gelmek: Uzman kadromuz ile birlikte taşınacağınız adrese gelip, eşyaların raporda yazılan gibi ambalajlama hizmetini eşyalarınıza uygularız. Marangozumuz tarafından raf, mobilya, beyaz eşya girişleri, gardırop, gibi eşyaların de’ montajını yapıp söktükten sonra kutulama ve ambalajlamalarını yapıp asansörümüze yükleyerek aracımıza indiririz. Aracımıza indirdiğimiz eşyalarınızı düzenli bir halde dizerek evde ki son kontrollere bakarız. Son kontrolün ardından yeni adresinize doğru yola çıkarız. Yol bilgisi yüksek olan şöförlerimiz tarafından eşyalarınızı hasarsız bir taşıma ile yeni evinize doğru yola çıkarız!
Yeni eve taşınma: Yeni evinize gelip doğru bir şekilde yanaştıktan sonra, yeni adreste taşıma asansörlü taşıma ise asansörümüzü hemen kurar güvenliğini test eder ve sıralı bir şekilde eşyalarınızı yükleyerek evinize çıkartırız. Nakil edilen eşyalarınız yeni adresinizde ambalajlarından sökülerek düzenli ve sıralı şekilde müşterinin isteği üzerine eşyalarınız yeni evinize yerleştirilir. Mobilya, raf, beyaz eşya girişleri, gardırop girişleri montajlanarak evin düzeni tam olarak oturtulur. Evinizin yeni adrese taşınması eski düzeni gibi, hiç taşınmamış misalinde olması müşteri memnuniyetini yüksek derecede önem arz etmesi sonucu firmamız için sağlamış olduğumuz başarıyı biz, evden eve nakliyat gurur içerisinde yeni adresinizden ayrılırız.
Sigortalı Nakliyat: Eşya taşınma öncesinde eşyalarınızı sigortalayarak, eşyalarınızın olması imkansız bir zarar görmesi sonucunda eşyalarınızın değeri kadar, ücretini ödenmesi olur. Eşyalarınızı sigortalayarak içiniz rahat ve güven dolu bir taşıma içinde olursunuz.
Uzman Kadro: Uzman kadromuz taşıma öneminin bilincinde olduğunu görerek taşıma hizmeti sağlar! Önceden kurs ve bilgilendirilen uzman personelimiz, taşıma hizmeti sürecinde bilince uyarak taşımayı sürdürmektedir.
Ambalajlama: Ambalajlama, paketleme, kutulama gibi hizmetin son kalitede olup, eşyalarınızın hem stabil hem de daha güvenli taşıma hali içerisinde olur. Ambalajlanan eşyalarınız ilk ambalajlama yetersiz ise ikinci ambalajlamayı yaparak eşyanın ambalaj içerisinde ki güvenini ölçer ve aracımıza öyle indiririz.
Selimoğlu Evden Eve Taşıma Müşterilerinin her isteğini, isteğinden daha fazlasını sağlayarak eşyalarını taşır…

📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by