SELİMOĞLU GÜVENCESİYLE TAŞIMACILIK

İYİ DÜŞÜN İYİ TAŞININ Güler Yüzle Taşıma

Sigortalı Garantili Taşımacılık

Şişli Evden Eve Nakliye

ileSelimoğlu123

Şişli Evden Eve Nakliye

 Şişli evden eve nakliyat ev ofis taşıma işlemlerinizi artık kolayca firmamız ile yorulmadan hiç dert etmeden taşıta bilirsiniz. Şişli ilçesinde oturuyorsunuz eviniz mi taşınacak det etmeyin İstanbul şehir içi tüm ilçelere nakliye hizmetleri sunmakta olan firmamız aynı zaman da şehirler arası nakliyat işlerinde de Türkiye geneli taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Şişli evden eve nakliyat işlemleriniz için önceden firmamız ile iletişime geçerek taşıma randevusu almalısınız firmamızdan erken taşıma randevusu alan müşterilerimize %15 indirim fiyatlarından yararlanmaktadır. Randevunuzu aldıktan sonra taşıma nakli için gereken tüm işlemlerini yapmanız gerekli taşıma günü araç kapınıza geldiğinde tek derdiniz nakil işlemleri olacak geri kalan taşıma işlemlerinizin hepsi firmamız tarafından yapılır.

Şişli nakliyat ev ofis nasıl oluyor ? öncelikle ev taşıma işinde uman kadromuz ile eşyalarını hepsi tek tek sökülüp toplanır ve sonra kolilenir ambalajı yapılır eşyalar taşınmaya hazır vaziyete getirildikten sonra taşıma işlemine geçilir. Taşınma işleminde kat oranı 5 ten yüksekse firmamız tarafından dıştan kurmalı liftli asansör temin edilir balkona kurulup eşyaların tek tek asansörle indirip araca yerleştirilir. Şişli evden eve nakliyat işlerinizi 2016 nın modern taşıma projeleri altında daha güvenli taşıyoruz biz uzun yıllardır bu sektörde siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi şekilde nakliye hizmeti sunuyoruz.

Şişli evden eve taşıma
Şişli nakliye firmaları

Yazar hakkında

Selimoğlu123 administrator

İstanbul Evden Eve Nakliyat Selimoğlu Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma

📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by