81 ile Taşıma
Asker Polis Tüm kamü personel indirimli fiyatlarımız
Fiyat Ala

Taşınmaya karar verdiniz

Taşınmaya karar verdiniz

Taşınmaya karar verdiniz Taşınma şekline karar verin: ilk yapmanız gereken bu işleme karar vermek. Evi profesyonellere mi taşıtacaksınız yoksa kendiniz mi taşıyacaksınız. Bu karardan sonra geri kalan şeyler nasıl olmalı ona göre karar vermeniz gerekmektedir.

Uygun nakliye firması araştırın: eğer profesyonellere işi bırakacaksanız yapacak olan firmayı iyice araştırmanızda fayda var.

İşe zamanında başlayın: işlerin zamanında bitmesi için kesinlikle taşınma işleminizi ertelemeyin. Her şeyi zamanlı yaparsanız geç saatlere iş kalmaz siz de yorgunluktan perişan halde gecenin bir vakti zorda kalmamış olursunuz.

Listelerinizi oluşturun: her evde birçok eşya bulunmaktadır. Ve her odanın eşyaları da aslında farklıdır. Ne nereye yerleştirilecek, hangi eşya nerede duracak? Bunlar gibi bilgiler önceden listelenir ve bu listeye göre hareket edilirse göreceksiniz ki oldukça kolay bir yerleştirme işlemi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Çevrenizden tavsiyeler alın: daha önceden taşınmış yakınlarınıza danışın. Eminiz ki size söyleyecekleri can alıcı noktalar illa ki vardır.

Koli bandı: koli bantları taşınma sırasında oldukça kullanılan araç gereçler içerinde bulunmaktadır bundan dolayı yeterli sayıda koli bandı aldığınıza emin olun.

Kolilerin üzerine yazı yazın: koliler hangi odaya gidecekse o odanın adını yazmanız yerleştirme işlemi için oldukça kolaylık sağlayacaktır ve sizi büyük bir zahmetten kurtaracaktır.

Hassas eşyalar: hassas eşyalar için özel koliler seçin ve kolileri çift koli olarak kullanın. Böylece kırılabilecek riski olan eşyaları güvenceye almış olursunuz.

19 Aralık 2014
21 kez görüntülendi
Call Now Button7/24 Saat Hizmet Vermekteyiz
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by