SELİMOĞLU GÜVENCESİYLE TAŞIMACILIK

İYİ DÜŞÜN İYİ TAŞININ Güler Yüzle Taşıma

Sigortalı Garantili Taşımacılık

Tekstil Eşya Taşımacılık

ileSelimoğlu123

Tekstil Eşya Taşımacılık

Eskiden bu yana nakliyat işleri büyük sorunlar oluşturmuştur. Bir yerden bir başka yere taşınmak hep sorun ve masraflı olmuştur. Teknolojinin sürekli olarak gelişme göstermesiyle önceden yaşanan sıkıntılar artık eskisi gibi yaşanmamaktadır. Nakliyat firmaları gelişen teknolojiye kendilerini adapte etmişlerdir.Selimoğlu Nakliyat olarak 20 yıldır aktif olarak taşımacılık, lojistik sektöründe hizmet vermektedir.
Firma olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak uzmanlığımızı her iş alanında yansıtmaya devam ediyoruz. 30 Çalışan personelimiz ve 8 adet nakliye aracımız ile tekstil taşıma sektöründe müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaktayız.
Firmamızda taşınan her bir eşya parçası ambalajlanmadan ve paketleme işlemleri doğru yapılmadan taşınmaz. Doğru ekip ve ekipmanlar ile yola çıkarak uzman eksperlerimiz tarafından özenle hazırlanan taşıma planları sayesinde eşyalarınızı şehir içi, şehirler arası istediğiniz yere nakliyesini sağlıyoruz.
Selimoğlu Tekstil taşımacılığı zor ve zaman alan bir iş alanıdır. Firmamızın uzman eksperleri tarafından özenle hazırlanan taşıma planları sayesinde büyük tekstil makineleri dahi kısa süre içerisinde nakil yapabiliyoruz.
Selimoğlu Nakliyat olarak birçok bakanlıktan ve üniversiteden referans sahibi tek firma olarak eşyalarınızı firmamız tarafından güvenle taşıtabiliriz. Ambalajlama ve paketleme konusunda deneyimli personellerimiz işinin hakkını vererek kaliteli bir şekilde çalışmaktadır.

Yazar hakkında

Selimoğlu123 administrator

İstanbul Evden Eve Nakliyat Selimoğlu Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma

📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by