81 ile Taşıma
Asker Polis Tüm kamü personel indirimli fiyatlarımız
Fiyat Ala

Anadolu yakası evden eve nakliyat

Anadolu yakası evden eve nakliyat

Anadolu yakası evden eve nakliyat hizmetinde öncü kuruluş.Ev,ofis,fuar,villa ve sanat eserleri taşımacılığında daima çözüm ortağınız;Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat yaptığımız semtler ve evden eve nakliyat esnasında verilen hizmetler hakkkında detaylı bilgileri aşağıdaki evden eve nakliyat linklerinden bulabilirsiniz.
Evden Eve Nakliyat Yapılırken Unutulmaması Gerekenler
Evden eve nakliyat yaparken dikkat edilmesi gereken ana unsur seçilecek evden eve nakliyat firmasının profesyonelliğidir. Evden eve nakliyat hizmeti veren tüm çalışanlarımız SSK’lı olup daimi personeldir. Zati eşyalarınızın özenle paketlenmesi, taşınması ve montaj-demontajı Selimoğlu Nakliyat personeli tarafından yapılarak evden eve taşıma işi gerçekleştirilir. Sınırsız referansı bulunan firmamız binlerce kez evden eve nakliyat hizmeti sunmuştur.
Evden eve nakliyat yapılmadan önce bir iki gün içinde lazım olacak acil evrak, kişisel eşya, yeni eve ait anahtar,
Evden Eve Nakliyat Süresi
Zaman zaman tek günde bitemeyen ev eşyaları bulunmakta bu durumda ekspertiz esnasında belirlenmekle beraber evden eve nakliyat operasyonu 2 günde tamamlanmaktadır.
Evden Eve Nakliyat Araç Özellikleri

Evden eve nakliyat yapan araçlarımız hava süspansiyonlu olup taşınan eşyaya zarar vermeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Kasa iç düzenekleri izolasyonlu olup ev nakliye si yapılırken hava şartlarından en az etkileşim sağlanması hedeflenmiştir. Evden eve nakliyat araçlarımızın tamamı özmaldır.
Evden Eve Nakliyat Personeli
Ev nakliyesi yapılacak alan da ev taşıma araçları için park yeri bulunmaması ev nakliyesinde yaşanan en ciddi sorunlardan biridir. Ev nakliyatı araçları adreslere tam yanaşamadığında evden eve nakliyat personeli uzak mesafelerden taşıma yapmak zorunda kalmakta bu da evden eve nakliyat süresini uzatmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Sigortası
Evden eve nakliyat sigortası suistimale çok açık olduğundan pek çok şirkette bulunmamaktadır. Şirketimiz uzun yıllardır evden eve taşımacılık sigortası nı Güneş Sigorta A.Ş. tarafından yaptırmaktadır.
Evden eve nakliyat hizmeti sunduğumuz başlıca semtler

Anadolu yakasında bir çok ilçede hizmet veren firmamız artık tüm ilçeleri ortak çatı altına almaktadır,siz nerde olursanız olun firmamız sadece bir sokak yanınızda olacaktır. Anadolu Yakası nakliyat hizmeti kurumsal nakliyat ve depolamacılığın güven adresi;
istanbul ilçeleri nakliye departmanında şöförler ve esnaf saatkarlar odası, lojistik departmanı, depolama departmanı, halkla ilişkiler departmanı alanında birincilik ödülüne layık görülmüştür.

27 Kasım 2014
30 kez görüntülendi
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by