81 ile Taşıma
Asker Polis Tüm kamü personel indirimli fiyatlarımız
Fiyat Ala

Başakşehir evden eve

Başakşehir evden eve

Başakşehir evden eve istanbul Başakşehir evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri profesyonellik isteyen bir iştir, evinizi taşıtırken daha sonra pişman olmamak için mutlaka işini profesyonel yapan ve hakkında şikayetler bulunmayan bir firma tercih etmeye özen gösteriniz.
Selimoğlu nakliyat olarak İstanbul Başakşehir bölgesinde Şahıs ve kuruluşlara yönelik parsiyel ve komple ev taşımacılığı yapmaktayız. Hizmetlerimiz arasında ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, işyeri, fabrika, kurum ve banka taşımacılığı ile fuar taşımacılığı yer almaktadır.

Selimoğlu Evden Eve Nakliyat, evden eve Taşımacılık adına tecrübesini kazandıran nakliyat sektörüne daima yeni çizgiler sunar. Firmamıza bu gücü ve güveni sağlayan şey siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Başakşehir evden eve nakliyat firmaları dendiğinde Fulya Nakliyat’ın akla gelmesinden dolayı Kendimizle övünüyoruz. Çünkü biz işimizi en iyi şekilde yaparız. Başakşehir evden eve nakliyat sektöründe 15 yılı aşan tecrübemiz ile. Tek amacımız Güvenli taşımayı Siz müşterilerimize yaşatmaktır. 8 adet kapalı kasa araç ve her aracın başında 4 kişilik Profesyonel ekibimizle, Günün 24 saati Hizmetinizdeyiz.

23 Ekim 2015
33 kez görüntülendi
Call Now Button7/24 Saat Hizmet Vermekteyiz
📲 Siz Nasıl Yardımcı Olurum 📲
Powered by