Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat firmamız hem asansörlü hem de asansörsüz olarak nakliyat müşterilerimize nakliyat hizmeti sunmaktadır. Fatih asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimizde müşterilerimizin eşyaları en özenli ve dikkatli bir şekilde ambalajları yapılmakta ve en güvenli şekilde araçlarımıza taşınmaktadır. Asansörlü taşımacılıkta taşıma bina içerisinden gerçekleşmediğinden eşyalarda herhangi bir hasar veya sorun oluşmamaktadır.
Sorunsuz, güvenli, kaliteli ve hızlı bir Fatih asansörlü evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz hiç düşünmeden firmamız ile iletişime geçerek en güvenli ve kaliteli hizmeti alabilirler. Firmamız

Fatih asansörlü evden eve nakliyat hizmeti

ile evlere, ofislere ve nakliyat ihtiyacı olan birçok kuruluşa uzun yıllardır güvenle hizmet vermektedir. Firmamız tüm nakliyat hizmetlerinde son teknolojinin tüm yeniliklerini, güvenliğini ve kalitesini kullanarak müşterilerine hizmet sunmaktadır. Nakliyat sektöründe vermiş olduğumuz kaliteli ve güvenli hizmetler sonucunda oldukça dikkat çeken kurumsal bir nakliyat firması olarak bulunmaktayız.

Fatih Evden Eve Nakliyat Ücretleri

    1. Firmamızın profesyonel olan eksperleri taşıma öncesi müşterilerimizin eşyalarını kontrol ederek ön çalışmalarını yapmaktadırlar. Müşterilerimizin tüm büyük veya küçük olan eşyaları aynı özen ve titizlik ile ambalajları yapılmaktadır. Müşterilerimizin hiçbir eşyalarını taşıma esnasında hasar ve zarar görmemektedir. Fatih asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizde müşterilerimizin tüm eşyaları sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Müşterilerimizin eşyaları evlerinden asansörlere taşınmakta ve asansör ile hiçbir yere değmeden direk olarak araçlarımızın içerisine indirilmekte ve yerleştirilmektedir.

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih ilçesinde evden eve nakliyat firması arıyor ve kurumsal ihtiyaçlarınıza çözüm bulamıyorsanız Selimoğlu nakliyat ile tanışmalısınız. Tüm müşterilerine kurumsal ve bireysel her türlü nakliyat alanında hizmet vermektedir. Fatih ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığı ve diğer tüm taşımacılık türlerinin hizmetini Selimoğlu nakliyatta bulabilirsiniz. Selimoğlu nakliyat kurumsal olarak hizmet verdiği için nakliyat hizmetlerinizde randevu almanız gerekmektedir. Genellikle aynı gün içerisinde nakliyat yapılır ve müşteri mağduriyeti olmadan işlemler sonlandırılır. Selimoğlu nakliyat her zaman müşterilerinin memnuniyeti için çaba göstermektedir. Müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmak için tüm personellerine düzenli olarak eğitim ve toplantılar vermektedir. Personeller taşımacılık alanında tüm gerekli bilgi ve deneyime sahiptir. Bu sayede eşyalarınız en ergonomik şekilde taşınır.

Fatih evden eve nakliyatta

öncü haline gelmeyi başarmış bir firmadır. Selimoğlu sektörde rekabet eden değil rekabet yaratan bir firmadır. Yıllardır nakliye sektöründe bulunduğu için kurumsal saygınlığını kazanarak Türkiye’nin 81 iline nakliye hizmet vermektedir. İster Fatih içi mahalleler arası ister şehirlerarası hiç fark etmeksizin nakliye işlemini hızla ve güvenle yapmaktadır. Firma bünyesinde bulunan kamyonet, kamyon ve tır ile nakliyat yaparak müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözüm üretmeyi başarabilen nadir firmalardandır. Müşteri memnuniyeti kapsamında her zaman en düşük maliyetlerde en yüksek kalitede hizmet vermeyi esas almaktadır.

Fatih evden eve nakliyat sırasında tüm eşyalarınız sigortalanarak

güvence altına alınır. Sigortalı taşımacılık istiyorsanız Selimoğlu nakliyat ile çalışmalısınız. Bilmeyenler için Sigortalı taşımacılık; evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızın zarar görmesi halinde eşya bedelinin tarafınıza ödenmesine denilmektedir. Nakliyat sırasında personellerimizden kaynaklı tüm hatalarda firmamız eşya bedelinin değerini sizlere ödemeyi taahhüt etmektedir. Eşyalarınız nakliye edilmeden önce strafor köpük ve battaniye yardımıyla sarılır. Bu sayede eşya düşmelere karşı dayanıklı hale getirilir. Eşyalar araçlarımıza bindirildikten sonra araç içi sabitleme işlemi uygulanarak nakliyat sırasında devrilmesinin önüne geçilir. Aynı zamanda büyük eşyalarınız evinizden yada işyerinizden çıkarılmadan önce mobilya ustaları tarafından sökülerek çıkarılır. Nakliye sonrasında mobilya ustası tarafından kurulum gerçekleştirilir.

Müşteri Yorum ve Memnuniyet
Müşteri Memnuniyet Şikâyetleri
GOOGLE ARSİVLER

REFERANSLAR

İstanbul Evden Eve Nakliyat