Avcılar Nakliyat

Avcılar Nakliyat Avcılar evden eve nakliyat hizmetlerini Selimoğlu nakliyat ile profesyonelce yapabilirsiniz. Firmamız sektörde yıllardır bulunmaktadır ve alanında başarı sağlamıştır. Selimoğlu nakliyat misyon ve vizyon gereği her zaman müşteri memnuniyetini üst planda tutmaktadır. Müşterilerine her zaman profesyonelce yaklaşan Selimoğlu nakliyat Avcılar evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızı tam teşeküllü karşılayacaktır. Firmamız bünyesinde tüm gerekli ekipman ve bilgi birikim mevcuttur. Araçlarımızın hepsinin bakımı ve muayenesi yapılmaktadır. Yolculuğa çıkmadan önce araç kontrol edilir ve tüm gerekli önlemler alınır. Tamamen yasal bir şekilde eşyalarınız taşınır, firmamızın vergi levhası, Ulaştırma denizcilik ve haberleşme bakanlığı karayolu düzenleme genel müdürlüğü yeki belgesi, İstanbul ticaret odası faaliyet belgesi, esnaf ve zanaatkarlar sicil tasdiknamesi, İstanbul ticaret odası sicil belgesi ve resmi gazete ilanı bulunmaktadır.

Avcılar nakliyat hizmetlerini yapan birçok firma yetki belgesiz taşımacılık yapmaktadır. Bu firmalarla çalışırken eşyalarınızın zarar görmesi halinde hiçbir garantisi bulunmamaktadır. Lakin Selimoğlu evden eve nakliyat firması ile çalışmanız halinde eşyalarınız personellerimiz tarafından zarar görürse sizlere eşya değerini ödemeyi taahhüt eder. Bu sayede garantili taşımacılık ile tanışmış olursunuz. Firmamızın sorumluluk sahası tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. Türkiye içerisinde iller arası ve ilçeler arası nakliyat hizmeti verilmektedir. Avcılar nakliyat konusunda profesyonel firmalarla çalışmak istiyorsanız Selimoğlu nakliyat ile tanışmalısınız. Selimoğlu nakliyat ihtiyaçlarınıza uygun profesyonel çözümler üretebilir. Profesyonelliğimizin en büyük örneği ise aynı gün içerisinde taşıma işlemidir. Eşyalarınızı aldığımız gün teslim etmek için çabalar ve o gün içerisinde sizi mağdur etmeden nakliye işlemleri tamamlanır.

Avcılar evden eve nakliyat fiyatları konusunda detaylı bilgi almak istiyor fiyat teklifimizi öğrenmek istiyorsanız web sitemizin iletişim sayfasından bizlere ulaşabilir ve fiyat konusunda fikir alabilirsiniz. Fiyat hesaplanırken her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışırız. Müşterilerimizi kısa sürede ve en etkili şekilde nasıl taşıyacağımızı hesaplayarak sizlere fiyat teklimizi iletiriz. Fiyat teklifi hesaplanırken dikkat edilen diğer hususlar ise; personel sayısı, eşya sayısı ve nakliye edilecek yer ile alınacak yer arasında ki kilometredir. Bu hususları telefon ile bize bildirmeniz halinde sizlere fiyat teklifi verilecektir.

REFERANSLAR