Çatalca Ev Taşıma Fiyatları

Çatalca Evden Eve Nakliyat

İstanbul Çatalca evden eve nakliyat firması olarak Selimoğlu nakliyat yıllardır hizmet vermektedir. Çatalca’da nakliyat ihtiyacınıza kurumsal bir dokunuş gerekiyorsa hemen 444 4 516 numaralı telefonu arayarak bizlere ulaşın ve randevu talep ediniz. İstediğiniz gün ve saatte adresinizden eşyaları alarak istediğiniz adrese profesyonel şekilde teslim edelim. Eşyalarınız istediğiniz adresten alınmadan önce personellerimiz tarafından strafor köpük, battaniye ve streç film yardımıyla sarılarak darbelere karşı dayanıklı hale getirilir. Araç içerisine bindirildikten sonraysa araç içerisine sabitlenir ve yol süresince düşmesi engellenmiş olur. Yolda veya eşya bindirme indirme sırasında eşyalarınızın zarar görmesi durumunda firmamız eşyalarınızın bedelini ödemeyi taahhüt eder. Eşya ödeme işlemi sigortalı taşımacılık için geçerlidir. Çatalca evden eve nakliyat firmaları arasında sigortalı taşımacılık yapan nadir firmalardan bir tanesi Selimoğlu nakliyattır.

Çatalca evden eve nakliyat hizmeti sadece Çatalca içerisinde geçerli değildir. Çatalca’dan eşyalarınız Türkiye’nin istediğiniz yerine nakil edilir. Aynı zamanda istanbul’da bulunan diğer ofislerimiz ile iletişime geçerek Çatalca dışında ki ilçelerimizden de haberdar olabilirsiniz. Çatalca kurumsal nakliyat firması arıyorsanız Selimoğlu nakliyatı tercih etmelisiniz. Selimoğlu nakliyat sektörde uzun yıllar hizmet veren nadir firmalardan bir tanesidir. Uzun yıllardır sektörde olması tanınırlık ve güven duygusu oluşturmuştur. Diğer firmalar ile rekabet eden değil rekabet yaratan firma olmayı başarmıştır. Selimoğlu nakliyat her zaman müşteri memnuniyeti için çaba ve azim sarf ederek binlerce mutlu müşteri edinmiştir.

Çatalca evden eve nakliyat firması arasında misyon ve vizyon olarak müşteri memnuniyetini bu kadar önemseyen başka bir firma bulabileceğinizi sanmıyoruz. Firmamız müşterilerine her zaman en düşük maliyette en iyi nakliyatı yapmayı misyon ve vizyon edinmiştir. Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler yaratmayı başarmıştır bu sayede müşteri referansları ile Çatalca’da büyüyerek kocaman bir aile olmayı başarmıştır. Firmamız ile çalışan müşteriler memnuniyetini gerek sosyal medya hesaplarından gerek telefon ile arayarak belirtmiştir. Sosyal medya sayfalarımız üzerinden müşterilerimizin firmamız hakkında yaptığı güzel yorumlara erişmek istiyorsanız web sayfamız üzerinden sosyal medya hesaplarımıza erişebilirsiniz.

[masterslider alias="kt-1"]  

REFERANSLAR