Eşyam Tasıma Aylık Eşya Depolama 444 4 516

Bize Ulaşın

Eşyam Tasıma Aylık Eşya Depolama 444 4 516

Eşyam Tasıma Aylık Eşya Depolama Eşya Depolama İstanbul  Düzenli ve güvenilir bir yerde eşyalarınızı bekletmek için Selimoğlu Nakliyat beklentilerinizi karşılayacaktır. Eşya depolama İstanbul firması için ideal sonuçlar alabilirsiniz.

 Ürün Türüne Göre Depolama

 Bir alanda bekletilecek olan malzemeler, ofis eşyaları, daire içindeki mobilya veya diğer eşyalar için ürün özelliklerine göre bir yerleşim ayarlamaktayız. Yani bir müşterimiz talepte bulunduğu zaman, ürünlerin özellikleri de mutlaka dikkate alınarak bir depolama alanı yaratılmaktadır. Bir alan içinde yerleşim yapılırken gerekirse paketleme işlemleri de önem kazanır. Sorunsuz bir süreç geçmesi bakımından tüm ayrıntılar değerlendirilmektedir. Temel prensip olarak müşteri memnuniyetini öncelikli tutmaktayız. Ancak bunu gelişigüzel bir alt yapıdan ziyade sistemli çalışmalarla sağlıyoruz.

Ücretsiz ekspertiz ve sigortalı şekilde yapılan eşya depolama hizmetlerimiz sözleşme kapsamına göre sonlandırılmaktadır. Bu açıdan sözleşme içeriği müşterilerimiz tarafından önem kazanır. Çünkü olası zarar durumlarında depo alanında bekletilen malzemelerin akıbeti de bu sözleşmeye göre belli olacaktır. Hangi koşullarda sigorta şirketinin zararı karşıladığını bulmak için içerik talebinde bulunabilirsiniz.  Yani sözleşme içeriğini firmamızdan talep edebilir ve detaylar hakkında daha çok bilgi sağlayabilirsiniz.

Hangi Ürünlerin Depolanması Riskli

Bir ürünü uzun süre bir alanda bekletebilmek için zemin uygunluğu en önemli kriterdir. Bu açıdan bir gıda malzemesini bekletirken depo alanında öncelikle zarar gelmeyecek bir alan yaratılır.  Firmamız bünyesinde depolanan eşyalar genellikle gıda dışı malzemelerdir. Çünkü gıda malzemelerinde soğutucu gibi ek koruyucu malzemeler gerekmektedir.  Gıda dışında riski olan maddelere bakılırsa, kapalı alanda kapatılan ve zararlı olması muhtemel kimyasal maddeler de uzun süre bekletilmesi sorun olan ürünlerdir.

Aylık Eşya Depolama

Bazı müşterilerimiz birkaç günlük eşya depolama yeri kiralamak istemektedir. Birkaç gün için emanet olarak eşyalarını depo alanlarımıza bırakabilmektedir.  Ayrıca daha uzun vadede de aylık yıllık gibi taleplerle karşılaşabilmekteyiz.  Özellikle işyerlerinde kullanılmayan malzemeler, türlü ekipmanlar, ev malzemeleri bu kapsamda değerlendirilmektedir. Bazı iş yerleri yıllık olarak eşya depolama hizmeti almak istediği zaman, firmamızla sözleşme de yapabilmektedir. Yani sık biçimde bu tür depolama alanları kullanan müşterilerimiz için indirimli günlük fiyatlar olabilmektedir. Bunun için bilgi almak üzere firmamıza başvurabilirsiniz.

 

Müşteri Yorum ve Memnuniyet
Müşteri Memnuniyet Şikâyetleri

Eşyam Tasıma Aylık Eşya Depolama Bazı müşterilerimiz birkaç günlük eşya depolama yeri kiralamak istemektedir. Birkaç gün için emanet olarak eşyalarını depo alanlarımıza bırakabilmektedir. A

Yani sık biçimde bu tür depolama alanları kullanan müşterilerimiz için indirimli günlük fiyatlar olabilmektedir. Bunun için bilgi almak üzere firmamıza başvurabilirsiniz.

REFERANSLAR

İstanbul Evden Eve Nakliyat