Ev Eşya Depolama İstanbul Selimoglu Nakliyat 444 45 16

Bize Ulaşın

Ev Eşya Depolama İstanbul Selimoglu Nakliyat 444 45 16

Ev Eşya Depolama İstanbul Ev eşya depolama İstanbul firması arayanlar için Selimoğlu Nakliyat kurumsal bir zeminde hizmet sunacaktır. Uygun fiyatlarla güvenle depo kiralama yapabilirsiniz.

Depo Kiralamanın Süre Sınırı Var Mı?

Firmamız bünyesinde depolama alanlarında kiralama süresi yoktur. Ancak bir malzeme bir süre sonra zarar görecek haldeyse bunun için başlangıçta sizlere olası durumları söylemekteyiz. Yani Selimoğlu Nakliyat’ta ekstra durumlar haricinde istediğiniz süre boyunca eşya depo kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İster birkaç gün için ister aylık veya yıllık kiralama yaparken

belirtilen süre boyunca beklemektedir.

Depo alanlarının fiyatlandırmasında ne kadar büyük bir alan olduğu da önem kazanmaktadır. Alan büyüdükçe daha da fazla bir miktar taleplerinizi ekonomik şartlarda iletebilirsiniz.

Özel Korunaklı Alanlar

Depo alanlarımızın tamamı özel korunaklı alanlardır.  Malzemelerinize yapılan paketlemelere ek olarak dış etkenlerin zararları kalmayacak biçimde ayarlamalar yapılmaktadır.  Yani güneş ışınlarından uzak bir alanda, konforlu biçimde talep edilmektedir. Gün sayısı da önemli bir detaydır. Ancak memnuniyet odaklı şekilde çalışan firmamızda, çok uzun sürede sık tekrar edilen eşya depolama hizmetleri için bazı indirimler olabilir.

Ev Eşyası Depolama Artıları

Eşya depolama işlemlerinin en önemli kısmını ev eşyaları oluşturur. Yani gelen taleplerin birçoğu evdeki eşyalarını depolamak isteyen kişilerdir. Bu durumun örnekle bir açıklaması yapılırsa, birkaç sene evde yaşamayacak olan kişiler, kiracı olarak evde yer almışlarsa, boşa kira ödemesi yapmak istememektedir. Bu halde de kira yerine daha uygun bir küçük depo alanı kiralamak daha mantıklı olacaktır. Örneğin iki odalık bir eşyası olan kişi, doğru yerleştirme ile iki odadan daha küçük bir alanda malzemeleri bekletebilir. Üstelik bunu ekonomik biçimde yapar. Daire kirasından ziyade depo alanı parası ödemek güvenlik açısından da artı demektir. Çünkü firmamızda sigortalı şekilde depo alanları verilmektedir.

Ev eşyası depolama için kira ödememe amacı dışında fazla malzemeleri koyacak bir yer olmaması da depolama nedeni olabilir.  Örneğin evde yer açmak gerekiyorsa ve sık kullanılmayan malzemeleri de bir yere aktarmak lazımsa depo kiralama ihtiyacı oluşur.  Bu durumda taleplerinizi iletebilir ve sonuç alabilirsiniz.

 

Ev Eşya Depolama İstanbul Selimoglu Nakliyat 444 45 16 : Ev Eşya Depolama İstanbul Selimoglu Nakliyat 444 45 16

Eşya depolama ücretleri yoluna hemen başvurarak hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Hem sigortalı hem de garantili bir şekilde değerli halkımıza yönelik çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Sizlerde Selimoğlu nakliyat ile tanışarak 7/24 aktif bir şekilde hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Depolama İstanbul Hizmetleri eşya depolama konusunda hizmet veren firmamızdan destek alabileceksiniz. Üstelik işin en güzel yanlarından birisi de ekonomik fiyatlar aracılığı ile tüm bu hizmetlerin ortaya konuluyor olmasıdır. Dur durak demeden hem nakliyat hem de depolama sektörü içerisinde öncü olmaya devam ediyoruz. Bu konuda sayısız projelere imza atmış ender firmalardan birisiyiz. Bu durum sonucunda da her geçen gün müşteri referanslarımız

REFERANSLAR

ARA İstanbul Evden Eve Nakliyat