Şile Evden Eve Nakliye

Şile Evden Eve Nakliyat İstanbul’un güzel semtlerinden bir tanesi olan Şile’de evden eve nakliyat firması arıyor ve bulamıyorsanız hemen Selimoğlu nakliyat ile tanışmalısınız. Selimoğlu nakliyat size alanında profesyonel çözümler sunan bir firmadır. Firma sadece ev nakliyatı değil aynı zamanda ofis taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, piyano taşımacılığı, ev depolama ve nakliyat ile ilgili her türlü taşımacılık hizmetini profesyonel şekilde sunmaktadır. Firma tamamen resmi şekilde çalışmaktadır. Selimoğlu nakliyat vergi levhası, sicil tasdiknamesi, faaliyet belgesi ve taşımacılık belgesine sahip olan nadir firmalardan bir tanesidir. Sizde gerçek bir firma ile çalışmak istiyorsanız hemen 444 4 516 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Selimoğlu nakliyat sadece Şile evden eve nakliyat değil aynı zamanda İstanbul’un tüm ilçelerine ve Türkiye’nin tüm illerine nakliyat yapabilme potansiyeline sahip bir firmadır. Araç filosunda bulunan kamyon, kamyonet ve tır ile her türlü nakliyatı yapabilme gücüne sahiptir. Detaylı bilgi almak için telefon ile görüşme sağlayabilirsiniz. Selimoğlu nakliyat tüm taşımacılık işlemlerinde müşterilerine sigortalama yapmaktadır. İsteğe bağlı sigortalı taşımacılığın bir çok avantajı bulunmaktadır. Sigortalı taşımacılık sayesinde eşyalarınız nakliye sırasında zarar görmesi halinde firma size eşya bedelini öder. Bu sayede maddi zararlardan kaçınmış olursunuz. Uzun yol nakliyatlarında mutlaka sigortalı taşımacılık yaptırmayı unutmayınız. Aynı zamanda Selimoğlu nakliyatın araçları sigortalı ve kaskoludur. Nakliye sırasında istenmeyen durumlara karşı gerekli tedbirler alınmıştır.

Selimoğlu nakliyat Şile evden eve nakliyat yaparken oldukça titiz ve hassas davranmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için nakliye öncesinde tüm eşyalarınız koruyucu materyallarla sarılarak güvence altına alınır. Eşyalarınız düşmelere ve kırılmalara karşı dayanıklı hale getirilir. Eşyalarınız koruyucu malzemelere sarıldıktan sonra nakliye aracı içerisinde tekrardan güvenlik önlemleri alınır ve tam güvence ile yola çıkarılır. Aynı zamanda eşyalar nakliye edilmeden önce personeller tarafından zarar görürse eşya bedelini size ödemeyi taahhüt eden nadir firmalardan bir tanesidir. Şile evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim kurmanız gereklidir. Nakliye fiyatları km, eşya sayısı, personel ve araçlara göre değişiklik göstermektedir.

GOOGLE ARSİVLER

REFERANSLAR

ARA İstanbul Evden Eve Nakliyat