dagitim

taksim evden eve nakliyat

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en kalabalık yerlerinden bir tanesi olan Beyoğlu’nda nakliyat hizmeti veren düzgün ve uygun fiyatlı bir nakliyat firması arıyorsanız hemen Selimoğlu nakliyat ile iletişime geçin. Selimoğlu nakliyat sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarda yapma taahhütünde bulunur. Bu sayede hem cebinize yarar hem de nakliyat işinize profesyonel bir çözüm sağlamış oluşunuz. Firma Beyoğlu’nda yasal bir şekilde hizmet vermektedir, firmaya ait detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak istiyorsanız hemen selimoglunakliyat.com web sitesine girin ve iletişim sayfasından telefon numarasına erişin. Firmamız sektörde uzun yıllar hizmet veren kaliteli bir firmadır. Alanında tanınmış ve çağın gereksinimlerini karşılamaya yönelik bir tutum sergilemektedir.

İstanbul Beyoğlu evden eve nakliyat hizmeti veren Selimoğlu nakliyat aynı zamanda ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığı ve piyano taşımacılığı gibi bir çok taşıma alanında hizmet vermektedir. Firmamızın her türlü nakliyeye uygun araçları vardır. Kamyonet, kamyon ve tır ile şehirlerarası nakliyat vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine ev, ofis taşımacılığı yaparak yılların tecrübesini edinmiş durumdayız. Sizde tecrübeli bir firmayla tanışmak istiyorsanız hemen Selimoğlu nakliyat ile iletişime geçmelisiniz. Firmamız şehirlerarası nakliyatlarda sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Bu sayede yol üzerinde eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda firma zarar bedelini ödemeyi taahhüt eder. Eşyalarınızın ve cebinizin güvenliği için Selimoğlu nakliyat ile çalışmalısınız.

Firmamız personelleri eşyalarınızı strafor köpük ve battaniye yardımıyla sararak darbelere karşı dayanıklı hale getirir. Bu sayede eşyalarınız yolda giderken düşse bile zarar görmez. Zarar gördüğü taktirde ise firmamız size eşya bedelini öder.  Nakliyatı yapılacak büyük mobilyaların kurulumu ve sökülme işlemi için mobilya ustası çağrılır ve güzel şekilde sökülür. Daha sonrasında mobilya ustası nakliye yerinde mobilyayı monte eder. Yüksek katlarda ki daireler için asansörlü nakliyat hizmetimiz de mevcuttur. Asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarınız kısa sürede istediğiniz kata çıkar ve zaman tasarrufu sağlamış olursunuz. Asansörlü nakliyat hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız hemen 0532 741 35 11 numaralı telefondan bizle iletişime geçin ve detaylı bilgi alın.

Kategoriler

REFERANSLAR

İstanbul Evden Eve Nakliyat