Tuzla Evden Eve Nakliye

Tuzla Evden Eve Nakliyat Tarihi semtlerden bir tanesi olan Tuzla geçtiğimiz yıllarda yoğun göç aldı. Yoğun göç alması sonucunda nakliyat ihtiyaçları doğdu. Tuzla evden eve nakliyat konusunda yıllardır deneyimli Selimoğlu nakliyat, Tuzla’da yüzlerce kurumsal müşteri edinerek sektörde ilk başarıyor. Sizde kurumsal ve etkili bir nakliyat firması arıyorsanız Selimoğlu nakliyat ile tanışmalısınız. Selimoğlu nakliyatın alanında lider konumdadır, rekabet etmekten ziyade rekabet yaratan nadir firmalardan bir tanesidir. Tuzla evden eve nakliyat hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 444 4 516 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sadece Tuzla değil İstanbul’un tüm yerlerine nakliyat hizmeti verilmektedir. Nakliye randevusu için telefon ile arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Selimoğlu nakliyat tüm taşımacılık işlemlerinde sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Eşyalarınızın bindirilmesi ve indirilmesi esnasında firma personelleri tarafından eşyanız zarar görürse firma size eşya bedelini ödemeyi taahhüt eder. Aynı zamanda olası kötü sonuçlardan kaçınmak için eşyalarınız araçlara bindirilmeden önce strafor köpük ve battaniye yardımıyla sarılarak güvence altına alınır. Eşyalarınız araca bindirildikten sonra araç içerisinde eşya sabitleme işlemi uygulanır. Büyük mobilyalarınız, mobilya ustaları tarafından sökülür ve nakliye edilecek adreste yeniden kurulum işlemi yapılır. Yüksek katlarda ki daireleriniz için asansörlü nakliyat hizmeti verilmektedir. Asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarınız üst katlara kolayca taşınır. Asansörlü nakliyat hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizin iletişim sayfasını inceleyebilirsiniz.

Selimoğlu nakliyat kamyon, kamyonet ve tır ile Tuzla evden eve nakliyat hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Bünyesinde bulunan tüm araçların bakım ve onarım işlemleri periyodik olarak kontrol edilmektedir. Aynı zamanda araçlar zamanında muayene edilerek olası kötü sonuçlardan kaçınılmaktadır. Sadece evden eve nakliyat değil aynı zamanda Tuzla ofis taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, ev depolama, piyano taşımacılığı gibi bir çok nakliyat hizmetini de vermektedir. Firma tüm nakliyat hizmetlerini verirken tamamen yasal bir şekilde çalışmaktadır. Selimoğlu nakliyatın sicil tasdiknamesi, KGM taşımacılık belgesi, faaliyet belgesi ve vergi levhası bulunmaktadır. Bu levhalara ve evraklara ulaşmak için web sitemizin ilgili sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE ARSİVLER

REFERANSLAR

ARA İstanbul Evden Eve Nakliyat